Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi abban a jó, ha elutazol...

Mi abban a jó, ha elutazol megnézni egy nevezetességet?

Figyelt kérdés
Mi a jó abban, ha pl. elutazol megnézni az Eiffel tornyot? És mi van ha már ott vagy, és épp nézed? Mi olyan nagy dolog abban, hogy személyesen megnézel egy ilyet? Kit érdekel egyébként egy Eiffel torony, vagy akármi más? Én inkább mennék valami olyan helyre, ahol pihenni, relaxálni tudok, a természetbe, fák, hegyek közé, távol az emberektől, esetleg vízpartra, de mi a fenének költsek egy valag pénzt, hogy elmenjek építményeket megnézni?

2021. nov. 3. 11:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Így már jobban értem a másik oldalt, és magamat is. Nem kötekedni akartam, csak tényleg nem értettem. Én még mindig jobban tisztelem a természetet, és az állatokat, de van néhány kultúra, ami iránt is tiszteletet érzek. Valószínűleg ha elmennék Japánba, megcsodálnám a helyi tradicionális építészetet, díszeket, japán kerteket, ruhákat, gasztronómiát. Mostmár értem, miért hagy hidegen a példaként említett Eiffel torony. Velencében én is voltam, elment.
2021. nov. 3. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!