Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a teendő, ha elárulva...

Mi a teendő, ha elárulva érzem magam, semmibe vagyok véve?

Figyelt kérdés

Tesómmal együtt lakom és jóban voltunk, azonban az történt nyáron elutaztam, több hétig nem voltam otthon és mire visszajöttem eltűnt a szekrényemből majdnem félmillió forint.

Most nem részletezném,de a lényeg,h kizárásos alapon a tesóm, 2 nagyon jó barátja, meg volt barátnője lehetett, ezek közül nekem a volt barátnő a leggyanúsabb, a többiről nem tudom elképzelni,mert ők évek óta járnak hozzánk és sosem tűnt el semmi.

Mindenesetre a tesóm teljesen elbagatellizálta az egészet, eleinte próbálta magyarázni,h az ő ismerősei közül senki nem tenne ilyet,de fizikailag más nem járt a lakásban, betörtni nem tört be senki, besurrani pedig lehetetlen.

Na mindegy, miután én ezt közöltem tesómmal a gyanúmat, én lettem hülye vádaskodónak beállítva, ő elment külön-külön a 2 barátjához meg a volt barátnőjéhez akik szerint én egy hülye vagyok és nekik hisz. Engem meg egy darab szarnak tart és még ő van megsértődve, hogy hogy merészelek ilyet felételezni az ő ismerőseiről.

Igazából az egészben nem a pénz esik rosszul, hanem a tesóm hozzáállása, hogy ennyire semmibe veszi azt ami velem történt. Szerinte én egy darab szar vagyok,akinek nincs élete, csak pénze, és ezen tudok csak rugózni, meg nem tartom tiszteletben az ő volt kapcsolatát azzal,h ilyet állítok.


2021. okt. 6. 10:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell tudnod ki volt. Majd megpróbálják kideríteni.

Ha volt olyan hülye az elkövető , hogy rögtön el is költötte valami nagy értékűre jó esély van arra , hogy kiderül.


Ha meg meglobogtatod a papírt a feljelentésről az is lehet , hogy beijed és feladja magát.

2021. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De nekem nem a pénz itt a fontos, hanem hogy érzelmileg elárulva érzem magam. Olyat csalódtam a tesómban, amit nem tudok megemészteni és még ha ki is derülne és elő is kerülne a pénz, akkor se érezném jobban magam.
2021. okt. 6. 11:30
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz a másik helyett normalis lenni, csalódunk néha hozzánk közel álló emberekben is. Egyfajta gyász, mert elveszett AZ az ember és AZ a kapcsolat, és ezt rossz tudomásul venni. Elárult, és erre nincs mentség, számomra idegen volna onnantól, akivel köszönőviszonyban vagyok.
2021. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell dolgoznod , hogy csak ennyire becsülni téged és nem megbízni benne a továbbiakban.

Mást nem tudsz tenni.

2021. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Legtöbbször közeli hozzátartozó, barát stb lop.

Én még anyám elött sem hagyok pénzt.

Minden számlán van.

Mindenhol lehet már kártyával fizetni.

Az más ha kér, adok.

De nem önkiszolgáló amiért én dolgozok meg...

2021. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled, engem konkrétan a tesóm lopott meg többször, ill. minden lehetséges módon elárult, bántott, stb. Nem is beszéltem vele évekig, aztán eléggé megtörve előkerült. Most kicsit máshogy viselkedik, de azért kutyából nem lesz szalonna. Igazából csak azért keresett meg, mert már mindenkit elmart maga mellől, így jobb híján előhúzott a s*ggéből. Szomorú, de ez van. Na bocs, hogy magam felé tereltem a témát. Csak azt akartam kifejezni, hogy megértem az érzést.
2021. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!