Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a teendő, ha elárulva...

Mi a teendő, ha elárulva érzem magam, semmibe vagyok véve?

Figyelt kérdés

Tesómmal együtt lakom és jóban voltunk, azonban az történt nyáron elutaztam, több hétig nem voltam otthon és mire visszajöttem eltűnt a szekrényemből majdnem félmillió forint.

Most nem részletezném,de a lényeg,h kizárásos alapon a tesóm, 2 nagyon jó barátja, meg volt barátnője lehetett, ezek közül nekem a volt barátnő a leggyanúsabb, a többiről nem tudom elképzelni,mert ők évek óta járnak hozzánk és sosem tűnt el semmi.

Mindenesetre a tesóm teljesen elbagatellizálta az egészet, eleinte próbálta magyarázni,h az ő ismerősei közül senki nem tenne ilyet,de fizikailag más nem járt a lakásban, betörtni nem tört be senki, besurrani pedig lehetetlen.

Na mindegy, miután én ezt közöltem tesómmal a gyanúmat, én lettem hülye vádaskodónak beállítva, ő elment külön-külön a 2 barátjához meg a volt barátnőjéhez akik szerint én egy hülye vagyok és nekik hisz. Engem meg egy darab szarnak tart és még ő van megsértődve, hogy hogy merészelek ilyet felételezni az ő ismerőseiről.

Igazából az egészben nem a pénz esik rosszul, hanem a tesóm hozzáállása, hogy ennyire semmibe veszi azt ami velem történt. Szerinte én egy darab szar vagyok,akinek nincs élete, csak pénze, és ezen tudok csak rugózni, meg nem tartom tiszteletben az ő volt kapcsolatát azzal,h ilyet állítok.


2021. okt. 6. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést mindhármuk elleni gyanúval, érdekes módon elő fog kerülni a pénzed!
2021. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyökér. Sajnálom. Szegyellheti magát, egyszer talán leesik neki is. Nem laknék vele tovább, de ha mégis muszáj, akkor tennék kamerát a szobámba.
2021. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, a feljelentés is jó ötlet, eszembe sem jutott. Ezek után ha ennyire falaz, akkor már négyőjük ellen kellene. (Bocs, de ez minimum gyanús.)
2021. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hiába tennék feljelentést ,ezt nem lehet bizonyítani,de egyébként sem vagyok az a típus, aki feljelentést tesz, egyszerűen csak rosszul esik nagyon ez a hozzáállás. Tesómról azt gondoltam,h bármiben számíthatok rá és kiderült, hogy nem, és ez esik nagyon rosszul, de még így is én vagyok lehordva.
2021. okt. 6. 10:51
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ez a típus. Ők is tudják, ezért merték megtenni. Nem lett belőle semmi: mi akadálya, hogy máskor újra megtegyék, bármelyik is volt?
2021. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezek után az összes pénzem magamnál tartom, meg beteszem a bankba inkább a kp.-t is, és az egyértelmű, hogy többé nem akarok vele együtt élni.
2021. okt. 6. 10:59
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Bakker, hagyod, hogy megússzák? Ember, tényleg ilyen töketlen vagy? Min. megvertem volna mindet!!!
2021. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
tegyél feljelentést, ne hagyd hogy az a félmillió ft ellegyen költve... előfog kerülni a pénzed iszonyu gyorsan
2021. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

De nem tudom, hogy ki volt. Matematikaliag is 25% eséllyel bármelyik lehetett. Nyilván a körülmények meg minden egyéb tudatában számomra egyértelmű,h a volt barátnője volt, csak ezt nem lehet bizonyítani.

Tesóm pedig szerelmes belé és sztem vissza akarja kapni ezért elfogult.

Érdekesség, hogy a lány pont most azután szakított vele, hogy ez kiderült.

2021. okt. 6. 11:08
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rendelni hazugságvizsgálatot...

Felajánlanám a díszes csapatnak, hogy vagy ideadják 3 napon belül a pénzemet, vagy indulok a rendőrségre.

Aki nagyon tisztának érzi magát, az részt vesz ezen a vizsgálaton, a felét én állom, és ha negatív, őt nem nevezem meg a feljelentéskor.


[link]

2021. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!