Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? mit tegyek hogy...

Miért van ez? mit tegyek hogy változzon a helyzet ebből a szempontból? 25/F

Figyelt kérdés

Nagyon bosszant és frusztrál egy bizonyos dolog!

Már 25 vagyok . nem egy gyerek! szóval a problémám az lenne hogy a nevemen úgy szólitanak mintha tényleg gyerek lennék ! például : Pistike (kitalált név) Persze ez nem egy eget rengető probléma, szinte semmi de még is nagyon idegesit hogy úgy kezelnek 25 évesen mint egy gyereket a megszólitás alapján. Határozott vagyok. van önbizalmam. Felnöttként viselkedem és kulturált is vagyok ezért nem értem mi ez a jelenség


2021. aug. 13. 18:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik, hogy ne becézzenek úgy.
2021. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ha esetleg utána még is úgy szólitanának mint az emlitett példában akkor mitől lehet ez? persze ezt fogom csinálni.. már itt az ideje.. csak megkérdezem hogy felkészült legyek ebből a részből
2021. aug. 13. 18:43
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kikről van szó? Kik szólítanak a beceneveden?
2021. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kik szólítanak így, a szüleid?

Nekik 60 évesen is a kisfiuk leszel, ez ilyen.

Megkéred őket hogy ne becézzenek, aztán vagy át tudnak szokni, vagy nem. De ha a szüleidről van szó, mindenképpen szeretetből becéznek, nem lenézésből.

Én 10 éves voltam mikor megkértem őket hogy most már ne használják a nevemhez a kicsinyítőképzőt, mert már nagy vagyok. Azóta nem becéznek.

2021. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Az en 7 eves fiam sir es kiveri a hisztit ha valaki azt meri ra mondani hogy cuki meg aranyos. Hat muszaj volt komolyan vennem mert tobbszor mondta.
2021. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A szüleim egyáltalán nem hivnak kisgyerekes megszólitásként .

A munkahelyemen kollégák és legtöbb ember ott aki ismer. de persze vannak kivételek. na meg a nagy családbol egy páran de ő nekik már megmondtam hogy ne szólitsanak igy!! elvileg ezt helyre tudtam rakni ! azóta nem beszéltem velük hogy tudjam hogy változott e ez a dolog.


Nagyon bosszant ! de ezen fogok változtatni ! mert ezt már nem türöm el !


nem értem miért van ez? egyáltalán nem viselkedem gyerekesként és mégis igy szólitanak mint egy kb 5 éves gyerek.

2021. aug. 13. 19:04
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon bosszant ! de ezen fogok változtatni ! mert ezt már nem türöm el !"

"[...] egyáltalán nem viselkedem gyerekesként [...].

Hát, ami azt illeti...

2021. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es mit akarsz ezzel mondani?
2021. aug. 13. 19:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Az valószínűsíthetően jogos dühödet nem a legegészségesebben fejezed ki.
2021. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
bővebben kifejtenéd?
2021. aug. 13. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!