Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan történet érdekelne,...

Olyan történet érdekelne, amikor a legnagyobb kő leesett a szívedről, annyira megkönnyebbültél?

Figyelt kérdés
Amikor mégis jóra fordultak a dolgok, pedig nagyon rettegtél.

2021. júl. 27. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gólyaként nem vettek fel koliba a normál eljárásban. Aztán fellebbeztem és sikerült.
2021. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez volt a legnagyobb, de a legfrissebb. A múltkori nagy jégesőnél az ablakból bámúltam a jégverést és a kocsim az utcán parkolt. A vihar elmúltával döbbenten tapasztaltam, hogy nem lett baja a verdának. Az igaz, hogy ritkásan potyogott a jég, de a kollégának pár utcával arrébb elverte a kocsiját
2021. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Párom rámír, hogy belement a kocsi a villamosba, annak "csak" a hátulján szakadt le valami, de a kocsiból fánk lett. Volt pár nem fogadott hívásom is, csak azt nem láttam, ezért írt.


Remegő kézzel vettem fel - az írás alapján úgy tűnt, hogy neki nem lett baja, (bár féltem nagyon, hogy igen) de a vadiúj kocsinkért is kár (mármint az nyilván csak másodlagos, de kocsiról volt helyzetjelentés az üzenetben, így próbáltam valamennyire megemészteni az infót)


Én épp külföldön voltam, 12 óra mire odaérek, ha azonnal indulok.


Visszahívom, erre kiderült, hogy ő a villamoson utazott. Csak azért hívott, mert azért nagy hatással volt rá a baleset, ki akarta beszélni valakinek, és kicsit aggódott hogy hogy ér oda valahová időben. A kocsiról csak annyit tudok, hogy súlyos sérülés nem történt.


Húúúú, mekkorát sóhajtottam.

2021. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiderült a neurológián, hogy nincs szklerózis multiplexem.
2021. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Még "otthon" laktam, a szobámban voltam, amikor anyám nagyon szomorúan benyitott és közölte, hogy az utca végében elütötték a cicánkat. Egy órán keresztül sírtam folyamatosan, amikor ismét benyitott, és mondta, hogy a cica most sétált haza és semmi baja.

Nagyon megkönnyebbültem, hogy az én cicámmal nem történt semmi, de persze nem teljesen, a másikat attól még nagyon sajnálom, aki ugyanúgy nézett ki, mint az enyém.

2021. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
MA, utolsó év, abszolutórium környéke. Folyamatosan olyan rémálmaim voltak, hogy volt egy tárgy / óra, amit nem csináltam meg rendesen, és van belőle vmi házi vagy beadandó, amit meg kellett volna csinálnom. Néha már úgy éreztem, ez a valóság, de ugye amikor ébren voltam, mindig "elfelejtettem", milyen tárgy volt. És úgy megkönnyebbültem, amikor tényleg sikerült megszerezni az abszolutóriumot, hogy csak na :D.
2021. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Online vizsga. Kamera, mikrofon bekapcsolva. Messengeren azért egyeztettem néha barátommal, aki otthonosan mozgott a témában, időnként segített, ahol elakadtam.

Megvolt a vizsga, beküldtem. (A tanár előre kérte, hogy zoomból csak akkor lépjünk majd ki, ha ő mondja, de ha végeztünk, akkor a kamerát és mikrofont már kikapcsolhatjuk. Ezt meg is tettem.)

Amíg vártam a tanár utasítására, böngészgettem, faceztem, stb. Anyukám benyitott, kérdezte, hogy na hogy ment a vizsga?

Erre válaszoltam, hogy egész jól köszi, szerencsére XY segített benne.

Ahogy kimondtam, meghűlt bennem a vér, lesápadtam, és próbáltam visszaidézni a pillanatot, amikor vizsga végén kikapcsoltam a mikrofont. Remegő kézzel kattintottam a zoom ablakba. A mikrofonom ki volt már kapcsolva. Annyira, annyira, de annyira megkönnyebbültem! Rengeteget készültem rá, és már másodjára mentek abból a tárgyból.

2021. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

1. Amikor vére találtam munkát.

2. Amikor kijártam végre a gimit, amit gyűlöltem, és ami miatt évekig depressziós voltam.

2021. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!