Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan elmebetegnek, akinek...

Az olyan elmebetegnek, akinek tucatnyi Facebook regisztrációja van, miért jó ez?

Figyelt kérdés
Kissné Nagy Gizi, fent van ezen a néven, aztán Kiss Gizi, Nagy Gizi, Kiss-Nagy Gizi, meg a második keresztnevével is kombinálva még egy rakás. Mi járhat ezeknek a fejében?
2021. jún. 28. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Biztos elfelejtik a jelszót.
2021. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhiheted, hogy nem trollkodni akar velük. Az ilyen kicsit idősebb egyszerű emberek, vagy nagyon ráérnek, vagy mint ahogy az egyes válaszoló is írta, elfelejti a jelszót. Vagy talán azt hiszi, hogy valaki letiltotta, és megnézi egy másik regisztrációról. De ha már a valódi nevét használja többféleképpen, akkor nem hiszem hogy azért csinálja, hogy csínytevéseket akarna elkövetni. Pl csúnya dolgokat beszólni másoknak.
2021. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ismerősöm, ő azért készít évente új FB profilt elmondása szerint, mert állandóan zaklatták innen-onnan ismert valódi ismerősei.

Meg tudok olyat is, aki a Facebook hajnalán készített vagy öt regisztrációt, hogy legyenek Farmville szomszédai. :D

2021. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja értem, tehát van akkor egy tucat regisztrációja, amit mind egytől-egyig egy általa működtetett csoport adminisztrátorává is tett, csak közben elfelejtette a jelaszavait. Világos.
2021. jún. 28. 18:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nem ecsetelted a hátteret, az ilyen "Kovácsné" szerű regisztrációk általában idősebb nőké, és tényleg elfelejtik olykor, vagy meggondolják magukat, hogy jobban ismerik őket a leánykori nevükkel, és már nem tudja törölni meg ezer ilyen ártatlan oka van.

2021. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván vannak trollok is. De nem mindenki az. Hatvanöt éves nagybátyámnak is van vagy három regisztrációja, szerint ő pont az, aki elfelejtette a jelszavát.
2021. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Elfelejtik a jelszot.

Egy ferfi ismerősömnek is van kb 5 profilja,mert tiltsa a face,mert meleg ellenes tartalmakat oszt meg.

2021. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű magyarázat, hogy sok idős, akár középkorú ember nem tudja megfelelően használni a facebookot. Édesanyukámnak aki 47 éves (én 24) a mai napig szinten mindent én posztolok. Más területen rettenetesen okos, több vállalkozása van és átlalános értelemben sikeres nagyon, de a facebookon leblokkol a tudása.


Neki van 2 facebook fiókja. Az egyiket arra használja, hogy olyan embereket kövessen akikkel nem akar kapcsolatot tartani.

Pl.: Szomszéd, akivel többször pereskedtünk, ők kiszurták a kocsi kerét gumiját, locsolták a falat, diót loptak stb...


Nekem is 2 fiókom van. A kamu fiókomon szó szerint nincsen semmi, csak arra használom hogy ha regisztrálni kell egy random oldalon ahol lehet facebookkal akkor ezt használom. A fióhoz között emailt pedig akkor ha nem lehet facebookkal regisztrálni.


Így nem érdekel ha küldik a spam emaileket, hírleveleket vagy ha valaha is ellopják a felhasználói adatokat azon az oldalon.

2021. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem szemely szerint ugy van tobb fiokom, mintha oldalak, csoportok lennenek. A tobbi nem nekem van szentelve, hanem tegyuk fel, a vizilovamnak, es azzal kapcsolatosak az ismerosok es a posztok.
2021. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan vészes, nekem volt egy ismerősöm, aki egy kamupasit gyártott magának családostul, és a facebookon “beszélgettek”. Volt a pasi, annak egy huga meg egy anyja. Kb egy évig nyomta a kamu kapcsolatot a facen, elég para volt.

Kb mindenki tudta, hogy kamuprofilokról van szó, de nem szóltuk mert sajnáltuk a csajt. (25 éves szűz, még csak nem is csókolózott soha.)

2021. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!