Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék nap közben is...

Hogyan tudnék nap közben is 'energikus' lenni?

Figyelt kérdés

Próbáltam már azt, hogy korán kelek, időben fekszem. Próbáltam azt, hogy magamtól kelek fel, időbe fekszem. De semmi. Hiába ébresztőre, vagy magamtól, egyszerűen napközben hulla vagyok. Ugyanúgy hulla vagyok, ha 5órát alszom, ha 8órát alszom, vagy akár 12-őt.

Egész nap képes lennék elaludni, mindegy mennyi kávét, vagy energiaitalt iszom. Aztán késő délután felé kezd elmúlni a fáradság, és mindent kedvem lenne megcsinálni, amit napközben kellett volna, és órákba telik elaludnom.


2021. máj. 13. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Eloszor megnezetnem magamat orvossal, mert az allando faradtsag erzes nem normalis dolog. Ha nem betegseg miatt van, akkor meg etrendre tippelnek.
2021. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Étrend, edzés.
2021. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kávé és energiaital nem komplex koffeint ad. Kikapcsolja az agyadban a fáradtságérzetet, de utána felborul az egyensúly. Ezért van a lerobbanás pár óra után. Igyál zöld teát, az komplex koffein amitől nap végéig kibírod fáradtság nélkül. Ugyanannyi koffein van benne mint a kávéban. Reggel meg 2 óra fele a maximum eredményért.
2021. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Férfi vagy nő?
2021. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vagy csak nincs semmi célod.

Tűzzel ki kisebb célokat, akár csak az udvar rendbetétele.

2021. máj. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!