Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetszhetek neki(k)?

Tetszhetek neki(k)?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok mit csinálni... csakis a rossz fiuk jönnek be, akik büntetett élőéletüek, drogosok, alkeszek, vagy bunkók vagy vadak... és a felnőtt emberek akik ilyenek ők is bejönnek, apám is ilyesmi... valamilyen szinten apakomplexusom is van ezért jönnek be a felnőtt gengszter stílusú férfiak, jelenleg akiért oda vagyok egy nálam kb 1 hónappal se idősebb fiu aki 15 éves, a faterjaink egykor legjobb haverok voltak, össze hordtak minket kiskorunkban, ölelgetett, puszilgatott néha szivatott 😂 de azóta sok sok év eltelt és már nagyon rég nem láttam, tudni kell róla, hogy sok iskolából kirugták, rengeteg a baj vele, egy igazi rossz fiú aki nekem persze hogy bejön, rólam tudni kell hogy nagyon nagyon nagy dioptriás a szemem (11 dioptriás), gyenge vagyok, suliba számológép kell, könnyített feladatok, fejlesztő tanár, olyan gyenge felfogású vagyok, az alakom egész jó, most amúgy is kívánkozom rá edzeni, szerintetek van nála esélyem? A humorom jó, mindenki szakad rajtam, nagy arc vagyok a saját baráti körömbe csak mások elött nagyon nagyon nehéz megnyilnom, szerintetek, hogy jöhetnék vele össze? Már ha ez egyáltalán lehetséges...
2021. febr. 2. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Beképzelt kislány+ a "keménylegény" 😂 16 évesen már gyerek is lesz? Egyébként 15 éves fiúnak, mindegy ki csak legyen rajta lyuk... Mármint 2.....szóval ha nem vagy bűnronda akkor tuti nem fog elhajtani
2021. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!