Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszhetem még neki?

Tetszhetem még neki?

Figyelt kérdés
Az történt hogy van egy fiú akinek tudom hogy tetszem.Tudja hogy a menô lányokkal vagyok,viszont tegnap az egyik órán elültetett a tanár és ô pont arra ment el és látta hogy én ott ülök,míg egy másik menô lány pedig hátul menô fiúkkal. Lehet hogy megbolondultam mert emiatt bôgtem órákig,de így leírva nem tûnik vészesnek. Ti mit gondoltok? Ô mit gondolhat?

2017. márc. 26. 10:02
 1/7 anonim válasza:
87%
Lehet, de biztos nem az eszed miatt.
2017. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menő lányokkal, menő fiúkkal... istenem -.- csak ti hiszitek meg ők hogy menők
2017. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg tetszel neki, akkor nem azért tetszel, mert a menőkkel ülsz... istenem, mi az, hogy menő egyáltalán? Aki hétvégén tacsakra issza magát meg cigizik a játszótéren?
2017. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm hármas, nélküled nem értettem volna a kérdező problémáját. +1
2017. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem :)
2017. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegnap is tegnap volt, most akkor melyik tegnap? Ráadásul a mai tegnap az szombat volt.
2017. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja igen amúgy egy kukkot se értek a kérdésedből, de mindegy, szóval nem menőzni kéne hanem tanulni néha legalább egy ilyen alapfokot hogy megértsék hogy mit beszélsz ...
2017. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!