Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rászólnátok erre az emberre?

Rászólnátok erre az emberre?

Figyelt kérdés

Egy személy, aki sajnos ismerős Facebookon, ezt írta ki posztban:


"Láttam ma egy nőt az utcán, a cuncimókusába bevágott a sztreccsnadrágja."


Alkoholista, emiatt fokozatosan épül le szellemileg, de ezt akkor is bicskanyitogatónak gondolom.


2021. jan. 6. 21:44
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Szólj rá az illetőre! Cselekedj! Olyan embereket könnyű kreténezni,akiket nem ismersz.Ne itt vesztegesd az idődet.

2021. jan. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Na mi van, 24 éves, felnőtt sulis, nincs iskola?
2021. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ( kretén ), nem abból áll a világ, de ha egy férfi mászkálna ilyenekben, akkor egyből már menne neked is az undorító, perverz... stb jelsők használata ugye ? Ja persze, tudom én, hogy egy nő más, ő nem olyan ember, neki mindent lehet... Jó lenne visszaszállni a földe az önelégültségetekből, betartani néhány mára már elfeledett illemszabályt, ami egykoron mindenkire vonatkozott !
2021. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Vannak-vannak. Csak neked nincs sok közöd hozzájuk.
2021. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Hát több, mint neked az biztos ! Jajjj, jelentjük a választ, mert igazam van benne és ez nem tetszik ? Hát igen, az igazság néha fáj... Jó lenne kicsit tisztábban látni.
2021. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Incel Bencének sok nő volt az életében. Az egyik amerikai barátnő volt, Casey, fonetikusan Kézi.
2021. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Volt egy pár, de aztán te is azt mondasz amit akarsz, meg nyilván én is, ezen kár lovagolni, hogy kinek mi volt meg van, egy ilyen helyzetben ....
2021. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Jaja, volt pár. Emma. E meg hónap.
2021. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!