Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket mennyire érdekli...

Az embereket mennyire érdekli a haszonállatok élete, szenvedése ? Kiváncsiak vagy sem ? Ha nem, miért nem ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 21:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
Értelmetlennek tartom, hogy ezzel foglalkozzak. Mert nem tehetek semmit. Vagy ők, vagy mi.
2020. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokan vannak, akiket nem érdekel. Nálam jól élnek az állatok (csirke, kacsa, pulyka) és ha gond van velük, kézből etetem őket vagy fecskendővel, ha nagy a gond. Foglalkozom velük, mindent megkapnak, szabadon vannak, amíg élnek, jól élnek.
2020. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem érdekli a 80%ot.abban a hitben élnek, hogy ezeket az Isten erre teremtette, pedig egy élőlény sem arra van teremtve, hogy megöljék. Puszta szerencse, hogy pont az ember áll a jelenlegi tápláléklánc tetején és ő mészárol, nem őt. Lehetett volna fordítva is. Mellesleg ma állattartas folyik, mégis a világ jó része éhezik. Megsúgom neked, ha az állatok számára kialakitott legelőket gabonafelekkel vetnek be, ami a növényi alapú táplálkozás alapja, 9 milliárd embert látna el a Föld. De hát ahhoz le kéne mondani a hús zabalasrol. Én 4 éve ezt teszem.
2020. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

#13:

Na a tipikus turbóegydmenziós agyú vegánmártír felbukkant...

2020. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%

#13 Nem isten termtette őket hanem hanem az evulocio során fejlődtek ki mi pedig tenyesztjuk oket 😁

A többit nem kommentálom mert felesleges 😂

2020. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
Városi vagyok, tehát nálam celofánban nő a hús az Aldiban. Múltkor láttam videót eszméletlen cuki kis nyuszikról, mutattam egyik (vidéki) barátnőmnek, ő csak annyit mondott lelkesen: "Pörkölt!"
2020. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
14, eddig csak te voltál kirekesztő , támadó és agressziv a kommentelők közt, de mindegy. Nem tudom, téged miért zavar, ha más nem eszik húst és leirja a véleményét.
2020. nov. 17. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!