Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szingli nők akik már régóta...

Szingli nők akik már régóta egyedül vagytok milyennek kellene lennie annak a férfinak akivel úgy erzitek 1kiegyensúlyozott stabil kapcsolatot tudnátok kialakítani?

Figyelt kérdés
Tulajdonsagokat várok(kort irj)

2020. szept. 7. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Na náluk elég érdekes a helyzet mert a kényelmes, megszokott egyedüllétnél kell érdekesebbnek lennie a férfinak.

Ezek a nők általában a roppant izgalmas rosszfiúkra tapadnak, majd meglepődve csalódnak, ezután pár év "kiheverés"-re és "mindenpasiugyanolyan"-ra itélik magukat.

2020. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

En nem tapadok a rosszfiukra, sot, Isten orizz.

Mik fontosak?

-legyen ertelmes, intelligens, vicces, alapvetoen egy kerves, joszivu ember, legyen hobbija, legyen barati tarsasaga, legyen eletcelja, segitsen a hazimunkaban, legyen egy alapvetoen pozitiv szemelyiseg.

Szoval egy olyan ember, aki mellett az ember inkabb kiviragzik es nem besavanyodik.

2020. szept. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ja, 27 eves vagyok (elozo)
2020. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem létezik ilyen, mivel túl sok problémám van, így senki sem vállalja!
2020. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Pont nem úgy van, mint ahogy az első írja. Rosszfiút nem nehéz találni. Azok megtalálnak bárhol, bármikor. Pont az ellenkezője kéne, egy normális társ. Nem kell izgalmasnak lennie. Nekem sem egy akciófilm vagy kalandfilm az életem.

Legyen értelmes, lehessen vele beszélgetni, legyen jószívű, kedves. Ne legyen alkoholista, drogos. Dolgozzon, ne élősködjön senkin, ne alkalmi munkákon tengődjön. A közös érdeklődés, hobbi nekem nem fontos, hiszen szerintem jó is, ha van valami elfoglaltság, amit nem együtt csinálunk.

A lényeg, hogy igazi társ legyen, társként gondoljon rám. Ne valami kiegészítő legyek.

2020. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Minimum 100.000.000Ft. megtakarítás, a férfink napi 14h.-s munka, egy óriási M-es Merci, nekem egy SMART, minimum egy 240.000.000-s hodály kiszolgálószemélyzettel. Nekem óriási szabadság megadása:).
2020. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ez emberfüggő. Én inkább olyan társat szeretnék magam mellé, akivel el lehet járni sok helyre, nyitott mindenféle programra, így inkább extrovertált emberekkel érzem azt a szikrát.


Számomra fontos, hogy legyen intelligens és vicces a másik, legyen nyitott az új dolgokra. Mivel van egy betegségem ami valamennyire korlátoz az életemben ezért fontos, hogy megértő legyen a másik és hasonló céljaink és motivációk legyen az életben.


Szerintem is fontos, hogy legyen külön életünk is, hogy legyen miről beszélgetni. A harmónikus kapcsolathoz kell szerintem az is, hogy mindkét fél vegyen részt a házimunkában és ne minden szakadjon a nőre.

2020. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!