Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól érzem, hogy nem kedvel és...

Jól érzem, hogy nem kedvel és csak színjáték az egész?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel azt hittem jóban vagyunk. Mindig mosolyog a szemembe, régen is megvoltunk egymással jó viszonyban. Mindig tudtunk miről beszélgetni. Egy ideje észrevettem, hogy már nem úgy áll hozzám, mint eddig. Nem feltétlenül válaszol, amikor mondok neki valamit, a telefonjába merül és nem képes válaszolni. Írok neki valamit, például valami kedveset, a saját gondjaival kapcsolatban mert vigasztalni próbálom, de nem reagál. Úgy érzem hülyének néz és élvezi, hogy én mindent megteszek érte. Vagy például amíg a többiek képét like-olgatja ezerrel, sőt nem csak képét hanem bármilyen posztját, addig nekem egy-egy ritkán feltett képemet se kedveli soha. Nem is értem. Akik kiakadnának, hogy de nem jelent semmit, légyszi most ne itt. Tudom, hogy nem a like-ok száma a legfontosabb dolog az életben természetesen, de azért sokat elárul arról szerintem ki hogy viszonyul hozzád. Aztán néha előfordul, hogy utólag felhozza, hogy jaj az a múltkori fotód milyen jó lett... másnak meg a kis semmiről szóló posztjait is kedvelgeti azonnal. Azt hittem barátnők vagyunk, de mostanában úgy érzem kétszínű. Nem a facebok like-ok miatt feltétlenül, mint említettem másban is fura. Mikor milyen kedve van, úgy viselkedik velem. Abban is biztos vagyok, hogy megesett már, hogy kibeszélt a hátam mögött. Vannak erre utaló jelek sajnos. Úgy érzem én mindent megtettem érte, de valamiért ellenszenves lettem neki. Megérzi az ember, mikor valaki csak hamisan vigyorog, de amúgy nem kedvel.
2020. aug. 20. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rejtett ellenséged ő, nem a barátod. Csak te állsz tisztán hozzá.
2020. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd egy darabig és kiderül....
2020. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet megváltozott, új barátai lettek akik fontosabbak.

Te már háttérbe szorultál.


Nekem is volt egy gyerekkori barátnőm, aki ilyen érdektelen lett, hanyagolt.

Népszerűtlenek voltunk, de középiskola előtt megfogadta hogy ő a menők közé fog tartozni.

Nagyon nyalizott is nekik, engem elfelejtett.. Majd kitárgyalt velük, hátha úgy befogadják. Amíg jó pletyka alapokat adott nekik addig haver volt, de amúgy nem kedvelték őszintén. Patkánynak becézték :)

Ennyit a gyerekkori barátságról..


Szerintem ne mondj el neki fontos dolgokat és keress más barátokat.

2020. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!