Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen függőségeid voltak...

Milyen függőségeid voltak életed során?

Figyelt kérdés
Mennyire erősek? Voltak jók isk? Hogyan múltak el? Most mik vannak?

2020. aug. 12. 23:04
 1/10 anonim válasza:
76%

Szeretethiány

Megfelelési izébizé

Falási rohamok


Nem múltak el

2020. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Lábfétis. Nem múlik el.
2020. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Dohányzom, dohányoztam, dohányozni fogok.

Nem tudom befogni a szám és csak mondom és mondom és mondom...

2020. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Koffein. Nem egyszerű egyébként leállni róla, most heti 2 kávét iszom.
2020. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Unalom miatti evés, nem könnyű róla leszokni, de azért le lehet.
2020. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Gyakori FTW
2020. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Canab.... elfelejtettem.
2020. aug. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Rágó (jelenleg is)

Koffein

Sport (jelenleg is)

Mondhatni, a teljesítménykényszerem is annak számított

Depressziós időszakomban elég aktívan ittam alkoholt is, de már nem aktuális

Éheztettem magam és az éhség érzése adott örömöt és nyugalmat

Sorozatok (:D)

Illetve voltak dolgok (írás, kódolás, játékok), amikre nagyon ráálltam, olyannyira, hogy 10 órát is lenyomtam együltő helyemben. Ez néha most is jelen van.

Munka. Nagyon tud frusztrálni, ha valamit nem tudok aznap befejezni, szóval van, hogy este 10-kor még ott malmozok fölötte meg gondolkodok rajta. Hihetetlen szakmai hiúsági kérdéseket tudok csinálni ezekből a dolgokból, nagyon bántja az egómat, ha nem tudok megoldani egy feladatot hatékonyan.

Bizonyos (egyébként egészséges) ételek, amiknek furcsa az állaga. Például avokádó, csicseriborsó, rákfélék.

Arckrémek, arcápolók. Nem tudok nem tiszta és puha arccal lefeküdni. Olyan nyomasztó, mint fogmosás nélkül. Nagyon irritál és nem érzem jól magam, ha nem ápolhatom le magam teljesen.

2020. aug. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

11-16 éves korig dohányzás

15-19 éves korig rivotril és fû

19-24 munka (heti 70-80 óra) és amint akadt egy kis szabadidôm, rohantam vásárolni minden felesleges xart.

24-28 sport, orthorexia,

28-napjainkig szex, plasztikai mûtétek, kokain

2020. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Dohanyzas 7 eve, de tervezek leszokni rola kesobb, manapsag sem esik neha jol, olyankor nem is gyujtok ra, van, hogy csak 2 szalat szivok el egy nap.

Koffeinfuggoseg, abbol is a kave. Viszont napi 3 helyett mar csak napi egyet iszok reggel, nagyon ritkan kettot, viszont ugy tudom, napi egy gyenge kave nem karos mar a szervezetre. Fozos helyett mar csak granulatumosat iszok.

Tarsfuggosegem is van, nekem muszaj, hogy mindig legyen egy kozelallo szemely az eletemben, keptelen lennek teljesen egymagam elni huzamosabb ideig, bar ez szerintem termeszetes, mivel csaladom sincs mar kb., miota elkoltoztem, megtagadtak.

Megfelelesi kenyszer.

Ilyen uj inger fuggosegem is van, nekem mindig kell valami, amit varok, ami miatt jo ertelemben izgulok, kulonben bedilizek az unalomtol. Ez az egy tartja bennem a lelket es zokkent ki a mokuskerekbol, ha valami tudom, hogy tortenni fog es izgulok miatta, alig varom.

2020. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!