Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tulajdonképpen mit akarhatott?...

Tulajdonképpen mit akarhatott? Lányok?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve történt, hogy egy alsóbb évfolyamra járó (az alatti amelyre én jártam) lány elkezdett hirtelen furcsán viselkedni amikor a közelében voltam. Buszmegállóban egyszer ez odáig eljutott hogy konkrétan elfordult és nem tudom minek nevezzem, de boldogság és visítozás meg minden volt... Nem tudom mire vélni... Többször amikor elmentem előtte egy "Szia" hallatszódott csak az a baj hogy utólag állt össze hogy ez nekem szólhatott... (én hülye). Utána csak annyi történt hogy amikor láttuk egymást a folyosón szemkontaktus. A csaj amúgy teljesen rendes, igényes fajta volt. A végén kiváncsi is lettem, csak iskolát váltott (nem tudom miért) és többé nem láttam csak 1-2 alkalommal buszon. Fél éve kb. ráírtam Messengeren, mert egy barátom segített kinyomozni a nevét. Szépen rendesen leírtam neki a fentieket, és megkérdeztem, hogy mit szeretett volna? De ő azzal válaszolt, hogy "Ne haragudj, de azt sem tudom egy hete mit csináltam, nemhogy 1 éve" (vagy amikor ez volt).


Lehet megbántottam? Bűntudatom van emiatt, és igazából ha az a helyzet hogy bejöhettem neki (aminek persze örülnék) akkor pedig szeretnék ezzel foglalkozni mert elkezdett érdekelni, és talán szerelmessé is tett.


Lányok, főként titeket kérdezlek: Lenne értelme megint ráírni valamivel, esetleg ez a hajó elúszott? Egyáltalán mi volt ez részéről?



2020. júl. 7. 03:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ötlet volt ezzel indítani.
2020. júl. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem se így kellett volna ráírni. Amúgy tuti bejöttél neki. Szerintem max beszélgess vele másról, ha még mindig bejössz neki, úgyis fog válaszolni.
2020. júl. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha akart volna tőled valamit, akkor nem így válaszolt volna leveledre. Hanem örült volna hogy írsz.

Ez meg olyan lerázós szövegnek tűnik, úgyhogy szerintem benéztél valamit.

2020. júl. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Vagy csak szégyelli hogy ilyen kislányosan viselkedett, és inkább tagadja.
2020. júl. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy év után szerintem engedd el ezt a sztorit 😀
2020. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tejó ég, komolyan azzal indítottál, hogy "számon kérted" rajta, hogy miért viselkedett idiótán előtted, és ez szerinted annak a jele volt, hogy bejöttél neki? Bár ez logikus következtetés, akkor is elég gáz ezt így a másik arcába tolni... ráadásul azóta 1 év telt el, valszeg megváltozott, már nem az a szégyenlős fajta, normális, hogy tagadja a múltja e szeletét... te meg az arcába nyomod. :))) én is leráztalak volna, akár tetszettél annó, akár nem.
2020. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Srácok, úgy tűnik rosszul fogalmaztam. Nem ezzel indítottam. :D
2020. júl. 7. 12:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Huh, akkor kicsit megnyugodtam (6-os vagyok)... csak kábé úgy fogalmaztál, hogy leírtad, hogy hogyan viselkedett a csaj veled szemben, majd írtad, hogy ráírtál és ezt neki is elmondtad. én az "ezt" alatt a fentebb írtakat értettem.
2020. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmi baj :)
2020. júl. 7. 13:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj, semmi baj... de akkor jó lenne tudni, hogy mit s hogyan írtál. mert lehet tényleg bármit írhattál volna, nem érdekled a csajt, de lehet tényleg a fogalmazásnál lőtted el.
2020. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!