Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék az ellen, hogy a...

Mit tehetnék az ellen, hogy a napom a semmire megy el?

Figyelt kérdés
Úgy volt tervben, hogy egész nap tanulok, erre csak az telt 1 órába, hogy egyek, wc-zek, leugorjak a ház elé eladni a holmim és kereskedni a neten. Utána elmentünk az utcában levő burger kingbe és a lidl-be. Ekkor már 4 óra telt el kelés után!!! Úgy hogy az utcában volunk... Legközelebb mikor az órára néztem már 6 óra eltelt(rejtély hova), és az a vicc, hogy a Facebook-ot egyszer sem nyitottam meg. Konkrétan a semmire ment el az időm. tehát ülök a gép előtt és bambulok. Ti jártatok már igy?
2020. jún. 11. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős érzés. Simán elmegy a napom arra, hogy egyszerűen apróságokkal jól érzem magam.

Amiket próbáltam, hogy ébredés után fél-1 órával később egyszerűen kikeltem az ágyról és leültem az asztalhoz. Összeírtam, hogy mit kell csinálni és nekiálltam az elsőnek. Beállítottam egy visszaszámlálót a mobilon, hogy 20 percig csak azt csinálom, amit kell. Addig semmi mást. Aztán 10 perc pihi ugyanígy és újra elölről.

2020. jún. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, én is erre gondoltam
2020. jún. 11. 01:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Határozottság és célok, kényszer, és barátai. Ezek biztos beindítanak olyan reakciókat, amelyek által majd tudsz összpontosítani.


Nekem is volt ilyenem. Tudom milyen. Részvétem, és hajrá!

2020. jún. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!