Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki rendelt a nevemben...

Valaki rendelt a nevemben pizzát, de miért?

Figyelt kérdés

Negyed 11-kor csörgött a telefonom, az egyik városbeli étteremből hívnak, hogy sajnálják de fél órát késik a pizzám. Mondom micsodaaaa? Abban a pillanatban ébredtem, már félálomban voltam, azt sem tudtam hirtelen hol vagyok. Tudták a nevem, a címem és a telefonszámom. Még mindig remegek az idegtől. Miért tesz valaki ilyet? Ráadásul nagyon kevesen tudják rólam mind a három információt, pontos cím és telefonszám. Ki akarhat nekem rosszat? És nagyon bízom benne, hogy ez csak egyszeri eset volt. Írtam is egy elnézést kérő üzenetet az étteremnek facebookon, bár a telefonban sem győztem magyarázkodni nagyon kellemetlen volt.


20/F



2020. máj. 17. 22:40
1 2
 11/20 anonim válasza:
71%
Szerintem is csak valami félre értés lehetett. Meg amúgy vannak ilyen hülye hívások az ember soha életemben nem is volt olyan cégnél. Engem egyszer elvileg az eontól hivtak 16 évesen. Pedig semmi közöm hozzájuk. Meg valami 20 ezer forintos adósságot emlegettek. De ne haragudj ezekért... Te paranoiás lehetsz... Pszichiáter kéne... Egy egyszeri hívás egy elrontott pizza rendelés még nem akar neked rosszat XD vagy szerinted terrorista hívott és pestis járványos bomba kötetet akart rádsózni? XD nem mindenki alszik már 8órakor mint 10 évesen. Csak mert te aludtál attól még a hívó fél nem fogja tudni. Túl kombinálod az egészet. Aludj vissza inkább álmodban kombinálj az üldözési mániádról.
2020. máj. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy előttem leírták, vagy poén vagy valami rendszergeba.sz, vagy mindkettő. De ettől felesleges remegni az idegtől :)


"Írtam is egy elnézést kérő üzenetet az étteremnek facebookon, bár a telefonban sem győztem magyarázkodni nagyon kellemetlen volt."

Mindkettő felesleges volt. Megmondod, hogy te nem rendeltél, elmondasz egy elnézést és kész. Javíts egy kicsit az önbizalmadon.

2020. máj. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%
Hawait rendeld legalább?
2020. máj. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
20%
13 ez tetszik XD az is lehet tenger gyümölcsei volt a pizza feltét.
2020. máj. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Neeem valami furcsa neve volt. Nem szeretem a hawaii pizzát, csak a sima margarétát eszem meg.

Hát nem a 10 évesek alszanak este 8 órakor, hanem aki álmos. Meg fáradt. Én koránalvó típus vagyok, 20 évesen. Nem is baj. És amúgy van egy elvem. Este 7 után soha senkit nem hívok és nem is veszem fel a telefont. Ugyanez vonatkozik a reggel 8 órára. Emberi időben szokás telefonálni, nekem úgy tanították. Tegnap este csak azért vettem fel, mert nagyun furcsa volt, hogy vasárnap éjjel negyed 11-kor valaki hív. Még szerencse, hogy felvettem, képes lett volna nekem itt megjelenni egy pizzafutár 11 órakor, becsengetni és felébreszteni az egész családot. Akkor lettem volna csak igazán dühös.


Mindegy. Tényleg köszi a válaszokat.

2020. máj. 18. 07:34
 16/20 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy valójában nem is történt rendelés, csak a cégnek nincs elég ügyfele, és így "szerez" magának...
2020. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%
14 Semmi sincs kizárva 😀
2020. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%

"Még szerencse, hogy felvettem, képes lett volna nekem itt megjelenni egy pizzafutár 11 órakor, becsengetni és felébreszteni az egész családot. Akkor lettem volna csak igazán dühös."


Bocs, én tényleg nem bántani akarlak, vagy ilyesmi, de ha nem írtad volna fent, hogy férfi vagy, én a szövegeid alapján egyértelműen egy nőre következtetnék...Nem értem legalábbis, miért kéne ilyenen dühöngeni? Gondolom, voltak már ők is, te is álmukból fölzavarva, túlélhető. Lemész, elküldöd a futárt és kész. Nagyon túlreagálsz dolgokat.

2020. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 qkker1 ***** válasza:
85%

- Hello. Gordon Pizza?

- Nem Google Pizza!

- Rossz számot hívtam?

- Nem uram, a Google felvásárolta a Gordon pizzát.

- Oké. Szeretnék rendelni…

- Nos uram, a szokásosat kéri?

- A szokásosat? Ismer engem?

- A hívó azonosítója szerint az utolsó 12 alkalommal pizzát rendelt sajttal, kolbásszal és vastag tésztával.

- Szuper! Ezt kérem.

- Ajánlhatok ezúttal rukkolás ricottás pizzát szárított paradicsommal?

- Nem. Utálom a zöldségeket.

- De a koleszterin szintje nem megfelelő.

- Honnan tudja?

- A subscribers guide-on keresztül. Rendelkezésünkre állnak az ön vérvizsgálati eredményei az elmúlt 7 évből.

- Rendben, de nem akarok ilyen pizzát, már bevettem a gyógyszeremet.

- Nem szedi rendszeresen a gyógyszerét. Mindössze egyetlen 30 tablettás dobozzal rendelt 4 hónappal ezelőtt a Drugsale Networktől.

- Másik gyógyszertárból vettem a többit.

- Nem találom a bankkártya tranzakciók között.

- Készpénzzel fizettem.

- De nem vett fel ennyi készpénzt a bankjából.

- Máshonnan is van készpénzem.

- Nem találom az adóbevallásában, hacsak nem szürke módon jutott hozzá.

- Mi van?! Elég! Herótom van a Google-től, a Facebooktól, a twittertől, a WhatsApptól. Elmegyek egy szigetre, ahol nincs internet, se mobil, se senki, aki kémkedne utánam.

- Értem uram, de meg kell újítania az útlevelét, mert 5 hete lejárt…

2020. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19. Ez ge*i jooo, ezen szakadok fél órája
2021. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!