Te, akinek ha elmondják hogyan kell vmit jól csinálni és csak azért sem úgy csinálod, aztán panaszkodsz, hogy nehéz, nem megy, miért nem szólt senki, hogy nem így kell, benned mi zajlik?
Meg általában, miért van ez? Miért kell csak azért is a "majd én azt tudom", aztán meg megy a hiszti, meg keressünk bűnbakot?
Hány ilyen tipust ismertek? Hogyan kezelitek?
szövegértés..
itt most kizárólag arról van szó h egy hozzáértő mondja meg egy nem hozzáértőnek, hogy hogyan csinálja jól és csak azért sem.
Lehet, hogy érti mi a feladat de neki az nem tetszik ezért saját technikával próbálkozik. Lehet, hogy nem így van megírva a nagy könyvben de ha neki könnyebb és szívesebben is csinálja úgy akkor miért ne csinálhatná?
Nálam legalábbis ilyen helyzet merült idáig fel csak, hogy úgy csináltam, hogy nekem jó legyen és nem érdekelt más, hogy szokta. De amíg sikeresen megcsinálom a feladatot addig egy szava se lehet senkinek.
Hát ha tényleg hülyeséget csinál akkor a saját kárán majd megtanulja. De van olyan hogy egy dolgot többféle képpen is meg lehet oldani.
Tudsz esetleg példát mondani mire gondolsz pontosan?
És biztos, hogy jól van elmondva?
Nem szakmailag. Hanem a kommunikáció megfelelő volt-e?
Én például nem tudok magyarázni.
Igen jól.
Csak egy példa:
Ez a csavar az óramutató járásával megegyezően tekeredik be. Ő csak azért is forditva csinálja és 💩 a csavar, a gyártó, kinek a hibája, miért nem mondta el senki, neki ez nem megy.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!