Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ti összejönnétek egy...

Lányok ti összejönnétek egy gyári munkással?

Figyelt kérdés
Aki mar jó pár éve ott dolgozik.280 ezres netto bérért alap egyszerű operátor pozicióba.

2020. ápr. 16. 22:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fizetèse számìt.
2020. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igen vagy nem? És miért?
2020. ápr. 16. 22:46
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Miért ne?
2020. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
16%
Netto 600-800 ezer ft alatti fizetésűvel soha nem jönnék össze. Egy férfinek legyen jó keresete, amiből elvisz engem nyaralni évente akárt 4-5 alkalommal is, plusz saját ház alap hitelmentesen, hogy egy férfinak meglegyen. Mindezek mellett természetesen rakjon is félre, de nem tudom, miért kell ezeket leírnom, hiszen egy férfinál ezek alap dolgok kellenének, hogy legyenek!
2020. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Attól még hogy gyári munkás, ő is ember. Ja várjunk, én fiú vagyok. Bocs.
2020. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
8%
Soha, gyerekünknek majd a későbbiekben mit mondanék, amikor látná a gyerek, hogy az osztálytársai mennyivel tehetősebbek mint ő? Hogy magyaráznám el egy gyereknek azt, hogy neki nem lehetnek drága játékai, hiszen az apja max az ennivalóra keres csak pénzt?
2020. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Persze, nálam nem kizáró ok ha szereti a munkáját, ha nem, akkor bátorítanám, hogy nenjen az álmai után, mert végső soron ha nem boldog, akkor az a kapcsolatot is megmérgezheti. De ha kiteljesültnek érzi magát a munkájában, az nagyon szuper, szerintem ez a legfontosabb. :)
2020. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%
És egy hajléktalannak,és egy közmunkással,és egy roma származásúval? Mindig van feljebb és lejjebb, ez egyén függő,kinél hol a határ,melyik "réteget" irányozta meg a kérdésed?
2020. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Mik ezek a felszínes válaszok? Ezért harcoltak elődeink a jogainkért, hogy aztán elvárjuk, hogy majd a párunk eltartson?! Tessék dolgozni nőtársaim!
2020. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Aki csak ennyit keres, miért a csajozáson jár az esze, miért nem azon inkább, hogy hogyan tudna kijönni ebből a nehéz anyagi helyzetből? Vagy azt várja, hogy a barátnője keressen neki normális megélhetést?
2020. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!