Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek helyes ez a...

Szerintetek helyes ez a riporter pasi, aki a videóban szerepel?

Figyelt kérdés

[link]


Tekerjetek 0:48-hoz.



2020. ápr. 15. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.
2020. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kék pólós?

Nekem több szempontból is az esetem!

Szeretem az ilyen nem állat módra kigyúrt, de azért egészségesen izmos testalkatú pasikat

Oda vagyok, ha egy ilyen testre teniszpólót húznak, mert egy dagadó bicepszen, egy széles vállon irtó szexin áll

Oda vagyok a barna szemért

Oda vagyok a borostáért, a rövid szakállért

Oda vagyok a hosszabb fazonú, de nem oldalt felnyirt frizuráért

Végül kedvelem a teltebb, jóindulatot sugárzó férfi arcokat, szemben a csontosabb, markánsabb arcberendezéssel (tapasztalat szerint az ő egyéniségük is túl száraz és kemény nekem, éppen, mint az arcuk.)


Kár, hogy a jobb kezében van a mikrofon, mert ha ehhez az összhatáshoz még lenne rajta egy sportosabb karóra is, az feltenné az ire a pontot.

Az egyetlen, ami ebben a pasiban lehetne még jobb is, ha kicsit szélesebb, fitosabb lenne az orra, mert arra nagyon bukom :D De hát senki sem lehet tökéletes.

2020. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem
2020. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
...és van sportos karórája! :) mikor pár pillanattal később megfordul, látszik. :)
2020. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aranyos, de skinny fat.
2020. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy tízes skálán egy olyan 5-ös de nem jönnek vele össze
2020. ápr. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!