Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szidja online egy csomó...

Miért szidja online egy csomó felnőtt ember azokat a diákokat, akik végre tudni akarják, hogy mi lesz az érettségivel?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9es!

Az általad másolt kérdés a munkaügyes trollé, azt nem kell figyelembe venni. Hol alapítványi suliba dolgozik, hol egy sufni btnél, hol egyetemistának adja ki magát, most épp középiskolás. Az idezgetesei lebuktatják.

Boccs az offért.

Én is rá lennék parázva, mert kb itt eldől a jövőd.

2020. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 nemaRendőrség ***** válasza:

Most lesz alapítványi egyetem a Miskoloi, Soproni és Győri. Tényleg ott tanítok.

Nem vagyok középiskolás, csak felbasz hogy konkrétan leállt minden, mert pár ember 2 hónappal hamarabb hal meg.

Szar az onlin oktatás a hallgatóknak? Nekünk tanároknak sem leányálom. Lesz egy selejtes évfolyam aki vagy könnyebb vizsgát kap, vagy sokkal többen buknak meg.

Abszolút megértem a középiskolásokat, hogy miért vannak kiakadva. Anno én is féltem az érettségitől, de legalább biztosra tudtam, hogy x kell hogy felvegyenek, és hogy jön ki az x.

Most nem tudni semmit. Nálunk a államvizsga rendje hetente változik. Egyszer online lesz csak írásbeli, utána skype szóbeli lesz csak, most úgy néz ki hogy lesz egyetemen írásbeli szóbeli, 4 tanár a terem 4 sarkában, diák meg középen. Aztán majd kiderül.



Édesanyám meg köszöni jól van, pont beletartozik a különösen veszélyeztetett betegek közé, aki valószínűleg benne lesz az 1%ban.

És tudod mi a legnagyobb baja? Hogy nem tud menni nyaralni, mert bezárt minden utazási iroda. Ez így neki nem élet, hogy munka majd haza tv-t nézni...

Akar a halál túlélni, élni akarunk

2020. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!