Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem szoktatok nevetni...

Ti nem szoktatok nevetni amikor ilyen miszter felpumpált-kigyúrt-fehérjeporos gyerek sétálgat egy misszisz műanyag-10 kiló vakolat-kacsaszáj műnővel? Ráadásúl úgy lépkednek mintha tojáshéjon mennének.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%
Én nem nevetek, csak megbámulom jól őket, hogy érezzék a tekintetemen azt az undort amit kivált a megjelenésük és a viselkedésük.
2020. ápr. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

"Én nem nevetek, csak megbámulom jól őket, hogy érezzék a tekintetemen azt az undort amit kivált a megjelenésük és a viselkedésük."


Ez a tipik magyar 40-50-es nők "büntetése", hogy mereven néznek, és addig néznek, míg nem látod, hogy néznek, csak hogy tudd, hogy nekik nem tetszik, amit látnak. De mondani nem mernek semmit. És ezt mindenkivel csinálják.

2020. ápr. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Észre sem veszem őket, ez a társadalom betegsége, mindig másokkal foglalkoznak maguk helyett.
2020. ápr. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%

Kár hogy nem vagyok tipik 40/50-es nő :D Nagyon mellé, de van benne igazság. Anyám ilyen.

24/F

2020. ápr. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem,inkább építem magam,képzem magam,járok edzeni rendesen.

Ez szimpla rosszindulat meg spékelve irigységgel mivel,ahogy első mondja,vagy nyilhaj vagy dagadékok ,,röhögnek",plusz mellé még csóró is,persze akarná azt az életet amit a ,,Mr felfújt izom" él,akarna olyan feszes szexi nőt,csak semmilyen szinten nem tudja hozni azt amiért vonzóvá vállna.

2020. ápr. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%

Nevetni nem nevetek, viszont hogy úgy fogalmazzak, nem értem miért jó vakolt műnőnek lenni, sem kigyúrt izompacsirtának.


Én sehol se tartok az életben, de szerintem ezek sem.


Az előttem szóló Mr és Mrs Tökéletesekkel ellentétben nekem néha van véleményem más emberekről is, és minden másról is a környezetemben. Az ember értelmes faj és ebből következően kíváncsi természet itt.


Aki ehhez a kérdéshez kötelességszerűen beírta, hogy nem, nem nézi meg a kérdésben szereplő párt, nincs véleménye, mertmilyendologez, nos a való életben lehet ők a legkevésbé elfogadók azokkal szemben, akik a nagy átlagtól eltérnek.

2020. ápr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%

16-os pedig de tartanak.

Nekem van sporttársam,aki

1. Pénzügy MSc cum laude diploma,amerikai multinál pazar állása van

2. Vállalkozók,tele pénzzel,sikeresek.


Menj ki egy konditerem parkolóba nézzél szét,dehogynem tartanak.

20-n éves srácok is mind sikeres az életben.


Ez szimpla ostobaság.

Csuhau Jani órája egy 10 guriga legalább.


Pont a múltkor beszéltül,hogy felfele nem fikázunk,tehát az mondjon véleményt aki letett valamit az asztalra az életben.

2020. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Annak is örülnék,ha végre a saját sz4ros életemen tudnék nevetni,nem kell nekem máséval foglalkozni.
2020. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!