Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem szoktatok nevetni...

Ti nem szoktatok nevetni amikor ilyen miszter felpumpált-kigyúrt-fehérjeporos gyerek sétálgat egy misszisz műanyag-10 kiló vakolat-kacsaszáj műnővel? Ráadásúl úgy lépkednek mintha tojáshéjon mennének.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem, van saját életem, azzal foglalkozom. Legalább annyira szánalmas irigykedni, hogy egy misszisz műanyag-10 kiló vakolat-kacsaszáj műnő sem jut neked, mint az, hogy vagy vézna, vagy dagadt vagy az edzéshiány miatt.
2020. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Figyelmen kìvül hogyom őket. :)
2020. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Valahogy úgy érzem, savanyú az a bizonyos szőlő számodra.
2020. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

En anno szorakoztatoiparban dolgoztam rengeteg ilyen volt jelen.

Egész jol összeillenek, nem nevettem, hanem csak azon agyaltam hogy az ilyenek akkor is együttmaradnak ha kiöregednek es fonnyadtak lesznek? Csak mert tapinthato volt szinte a levegöben hogy csak a külsösègek tartjàk össze öket.

2020. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Lexarom őket.
2020. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Majd ráérek 60 felett nézni meg kibeszélni az embereket.
2020. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
*fellépök tàncosok showmanek stb mind ilyen magamutogato külsövel, es mind a hozza hasonlo pàrjàval.szinte latszott hogy egyebkent nem is lenne a pàrja az illetö, ha nem ugy nezne ki ahogy kinez.külsön alapulo szerelmek az nekem kicsit erdekes is.
2020. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem nevetek, mert még az ilyen " miszter felpumpált-kigyúrt-fehérjeporos gyerek" és "misszisz műanyag-10 kiló vakolat-kacsaszáj műnők" is sokkal előrébb vannak az életben mint én.


De ez elmondható azokról is akik nevetnek.


Hiszen nem azért nevetnek, mert ők maguk annyira tökéletesek lennének, hanem szimplán csak azért mert rosszindulatú szarok, akik nem képesek mit kezdeni a saját életükkel. Se "felpumpált izmok" se "mű nő" de még egy normális barátnőjük se a jobb markukon kívül, nem is volt, nem is lesz soha párkapcsolatuk, külsőre taszítóak, belsőre üresek, egzisztenciájuk nulla.

2020. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
Minek? AZ élet elrendez sokmindent.
2020. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Minek? Én egy senki vagyok, egy senki nem nevet ki mást.
2020. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!