Én vagyok a hülye? Van olyan, aki ezt elviseli?
Figyelt kérdés
A párom nagyon lusta. Nem csinál meg semmit, csak azt amit ő akar. Ha kérek tőle valamit, noszogatom, azt állítja, ezzel az ellenkezőjét érem el, kényszerre nem csinálja majd meg. Szerintem csak időt akar nyerni. Mosogatóm 2 éve nincs. Lavórban mosogatok, kihordom a vizet, főzésnél is probléma, nem tudom leszűrni a vizet. Én vagyok a sárkány ha ezekért veszekszem? A türelmem nem hozta meg eddig sem a várt pozitív változást. Mit tegyek? Kíváncsi vagyok van-e aki ezt eltűri.2020. márc. 25. 11:58
11/11 anonim válasza:
Nekem volt ilyen pasim, együtt is éltünk. Még én voltam a lusta, hogy éjszakás után mennyit alszok, volt, hogy 4 napig ott állt a mosatlan, próbaképp. Jelzem én 12 órában, ő 6 órában dolgozott, ha éppen volt meló. Otthagytam, mint eb a szrát.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!