Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hobbikat lehet űzni...

Milyen hobbikat lehet űzni férfiként, ha nem kertesházban lakom?

Figyelt kérdés
Valami hobbit keresek, amiben "építhetek, alkothatok" valamit...le tudom tenni, hogy tessék, ezt én készítettem...azonban nincs műhelyem, csak a szoba a lakásban.
2020. márc. 14. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez pusztán kreativitás kérdése.
2020. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Makettezés, terepasztal. De garázst bérelni is lehet, ott pedig motor felújítás, autótuning, kb bármi.
2020. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
akvarisztika
2020. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Makett, amatőr rádiózás, főzőcske, zenehallgatás (kulturált változata)
2020. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Férfiként? Ha valamihez kedved van, de a falka nőiesnek ítéli, inkább csak nézel ki a fejedből?
2020. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Milyen falka?

A férfi épít valamit. Hozzátesz a világhoz valami ÚJAT.


Eddig a garázsbérlés + autófelújítás volt a legjobb ötlet.


Erre van szükségem, hogy valamiből készüljön valami maradandó, ami legalább az én életemet kibírja.

A makettezés ezért nem az én világom.


Robotépítésen agyaltam, de hát egy normális robot, ami nem csak végigmegy egy vonalon, az már egyetemi labor szint, milliókba kerül...úgyhogy elengedtem.

2020. márc. 14. 21:01
 7/7 Laylah ***** válasza:
100%

Bár én nő vagyok, de alig várom, hogy a házban az egyik szoba felszabaduljon (elvileg még a tavasszal ez meglesz), aztán folytatom a bőrművesség titkainak fürkészését. :) Jelenleg a bőrdarabok és az eddig megszerzett alapfelszerelés egy bőröndben pihen. Szóval ha épp nem kell, akkor egy nagyobb bőröndbe mindent el tudsz pakolni a következő alkalomig. Ami az el nem pakolható felszerelést illeti, egy masszívabb asztalra van szükséged (ami bírja a gyengédebb kalapálgatást), meg az asztal tetejére egy masszívabb védőrétegre, ami lehet egy self-healing mat (nem tudom, van-e magyar megfelelője, öngyógyító alátét, hogy ne vágj rajta keresztül), de szerintem egy gránitlap stabilabb és biztosabb. Sírkövesnél lehet érdeklődni, van-e felesleges darabja akár jelképes összegért, egy 40x50 centis darab simán elég kezdésnek. Vagy bármilyen anyag, ami egy karcmentes konyhapult masszívságát tudja adni.

Nem egy olcsó hobbi, de a a garázsbérlés-autószerelgetés belefér, gondolom ez sem vágna a padlóhoz. :) Nem a felszerelés, ami drága, hanem az alapanyag. Kezdetnek egyébként simán lehet dolgozni műbőrrel, bútorkárpitnak való bőrökkel, bár ezekre nyilván nem fogsz tudni díszítést ütni (mint pl. ez: [link] ), de díszítés nélküli dolgokat simán tudsz azokból is készíteni, mint mondjuk övet, táskát, igazolványtokot, pénztárcát, stb. Szegecselni, varrni ugyanúgy lehet ezeket is.

2020. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!