Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek nőkről,...

Mi a véleményetek nőkről, akik 40-es éveiknem kezdenek el nagyon kihivóan öltözködni?

Figyelt kérdés
Több idősebb női ismerősömnél feltűnt, hogy kb 42-47 között, mintha bekattannának és olyan szoknyákat, kivágott dekoltázsú ruhákat hordanak mint amiket 20-as éveim elején hordtam (ma már 30 vagyok kereken). Úgy érzem 30 fölött egy nő öltözködjön, ne vetkőzzön és ettől függetlenül nem baspáncélban járok de amiket látok sokszor ma a 40 feletti nőknél... eszem megáll.
2019. dec. 4. 19:53
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
67%

Szia! Én teljesen őszinte leszek. Egy 40 felülinek márpedig nem olyan a bőre és az alakja mint a tiniknek, de beleszakadhatnak, ha úgy akarnak kinézni.

A barátnőm anyja is ilyen. Miniszoknya, melle kivan. A haverommal voltunk náluk, srác bókolt neki udvariasságból. Hát csajom anyja, úgy kiviult, hogy a ruha lepattant róla, azonnal ágyba lehetett volna vinni.

Ezek utolsó kapálózások. Sajnálom hölgyeim, ez az igazság.

2019. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Valszeg akkor repülnek ki kb a gyerekeik.

Es addig amiket magukra eröltettek mint tisztes anyukak kontyhaj meg allig csodorban jarnib ahogy illik gyerek mellett az oviban mutatkozni stb, szoval gyerekek utan talan akkor lehetnek ujra önmaguk.


Nezz egy husz evest. Mindjuk van imadott felsöje, kedvenc csizmaja,szexi vonalak esetleg hajfestes piercing stb.

De aztan gyerekek jönnek. Le kell cserélni a szerkot különben körberöhögik a szülöin is.

Az anya statusz miatt ätàll pl elvasalt gatyakra elegans ingekre vagy akarmire.

Kirepülnek a gyerekek es vegre felveheti megint a kedven a felsöjét kedvenc csizmajat mert mär nem szülöire kell rohangalnia ahol körberöhögik.


En kb ilyesmit tudok elkepzelni

2019. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Az tenyleg olyan gàz hogy a kor vagy anyasag miatt meg kell tagadni egy nönek önmagat, meg nem lehet szexi sem, mert az illetlen. Mintha el kellene temetnie a nöt magàban az embernek.
2019. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a baj a mai világgal, hogy túl sok az elvárás, és a legtöbben mindenkinek meg akarnak felelni.


Egy nő, nemcsak anya, mikor szült, ugyanúgy nő is, maradjon meg annak. Nehogy már a többi "szülő" határozza majd meg, hogy ő mit vegyen fel!? Nevetséges. Talán a többi nő irigy rá, ezért nézhetik ki közülük, mert ő nem birka módjára követi az úgymond társadalmi elvárásokat.

2019. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
2019. dec. 4. 23:14
 16/22 A kérdező kommentje:
Előbbi egy nő, aki nem tud méltósággal megöregedni.
2019. dec. 4. 23:17
 17/22 A kérdező kommentje:

ÉS egy ellenpélda:

[link]

2019. dec. 4. 23:17
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ettől a Medve Ilonától én mindig kiütéses lettem, pasasként, nem tudom kiknek jönnek be az ilyen típusú nők, de biztos megvan erre a vevőkör.


Vannak idősebb színésznők, akik sokkal bombázóbban néznek ki természetesen felöltözve.

2019. dec. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Semmit. örülök neki, hogy még ekkor is ad magára.
2019. dec. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A művésznő 78 éves. A szóban forgó hölgyek meg kb. fele annyi. Kicsit irreális, hogy a két életkorban lévő hölgyeket hasonlítod egymáshoz. Mintha a 42 éves annyira idős lenne, hogy nem öltözhetne stílusosan.

És hány 80 éves nénit látsz úgy felöltözve, mint a művésznő?


Felnőtt emberek, el tudják maguk dönteni, hogy hogyan öltözködjenek.

Egyébként full irigy vagy rájuk, különben nem írtál volna ki róluk egy kérdést és nem járna ezen az eszed.

2019. dec. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!