Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Balkezesek! Gyakran fordul...

Balkezesek! Gyakran fordul elő, hogy valaki megjegyzi, hogy "jé, balkezes vagy! "?

Figyelt kérdés
Nemrég mondtam egy barátomnak, és tök hülyén éreztem utána magam, mert belegondoltam, hogy lehet, hogy heti szinten hallja valakitől :D

2019. nov. 22. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Igen:)

De en örülök, mert ez is egy kapcsolatteremto, kommunikáció teremto helyzet, es en szeretem hogy balkezes vagyok- szeretem ha megjegyzik.

17/l

2019. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Többször kapunk megjegyzést, mint a jobbkezesek. ;)

Engem nem zavar, mert ilyenkor különlegesnek érzem magam. :D

Tőlem egyszer egy középkorú férfi kérdezte, hogy még mindig piszkálják az embereket a balkezessége miatt, és engem próbáltak-e átszoktatni a jobbkezes írásra. Nekem a nagymamám is balkezes volt, de őt átszoktatták sajnos, örülök, hogy ma már nincs ilyen, mert én szeretem, hogy különleges vagyok ilyen téren.

2019. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ja. Még mindig sok a tuskó és előítéletes ember a Földön.
2019. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
igen, de nem értem miért, én nem nézem mások melyik kézzel írnak. Azonkívül nem különleges.
2019. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is mondták már párszor, igaz nem sokszor, de előfordult.
2019. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én csak azért mondtam, mert különlegesnek tartom :) Örülök, hogy már nem csinálják ezt az átszoktatós hülyeséget.
2019. nov. 23. 01:35
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Jobbkezes vagyok, de ha bal kézzel látok írni valalit, elcsodálkozom magamban, hogy a francba lehet olyan gyorsan írni bal kézzel? Egyébként legtöbbjüknek különösen szép az írása.
2019. nov. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az új ismerőseim néha mondják, de volt hogy egy barátom sose látott írni, így amikor kb másfél után tudta meg hogy balkezes vagyok :D
2020. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!