Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ellenszenve...

Miért van az, hogy ellenszenves számomra az összes gyerek? Normális ez?

Figyelt kérdés

Akármilyen életkorban csak a sunyi ábrázatuk jön le nekem, valamiben sántikálnak már fiatalon is, kis gonoszak egymással, más felnőttekkel pedig lekezelőek és megvetőek. Utóbbi azok körében baromi feltűnő, akiket már fiatalon is egy gazdag család sarjaként úgy szocializáltak, hogy akik nem úgy élnek, mint mi azok lusták és semmirevalóak. Múltkor mentem egy fürdőszoba kiskereskedésbe (egy régi Skoda-m van), előtte leparkoltam, amikor láttam, hogy az üzlet udvarán őrjöng 2 óvodás pisis gyerek. Fél füllel hallom: "De sz**os kis tragacs." Gondoltam magamban: "Ti is jól lettetek nevelve."

Az üzletben pedig pár perc után megjelent a tulaj, odahívta magához az egyik gyerekét, a másik meg engem sasolt ilyen kis sunyi Denisz a komisz kaliberű "hát te meg ki a f@**om vagy ürge" tekintettel. Na onnantól mindent megértettem. De az is nevetséges, amikor üveghangon kell az anyja mellett őrjöngenie vagy már óvodásként bunkón csapják a szelet a kislányoknak, akik már akkor a nagypofájú, nagyarcú kölykökkel társalognak, a gyengébbet meg belerugdossák a homokozóba. Tisztára mintha kicsi felnőtteket látnék. Azonban rá kellett jönnöm, hogy az egész emberiség egy nevetséges óvoda csak idővel ezek az emberek megnőnek és a végzettségüket/tudásukat még aljasabb célokra fordítják, mint elvenni a homokozólapátot, hanem mondjuk olyanra, hogy tegyen keresztbe a munkahelyen vagy jól jöjjön ki egy peres ügyből.



2019. okt. 26. 19:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
A liberális nevelés hátulütői. Én még kaptam pofont pedagógustól. Mos meg én fogok a szülőktől:)
2019. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, én bevallom, boldogtalan vagyok.

Emiatt nem a gyerekeket hibáztatom, de amikor boldog voltam, megvolt mindenem, akkor sem kedveltem jobban a gyerekeket!

Nem kéne párhuzamot vonni, vagy megmondóembernek kikiáltani magad, hogy "minden ember ilyen vagy olyan", hanem te is fogadd el, hogy sokan, nagyon sokan nem szeretik a gyerekeket!


Igen, én is voltam gyerek, és biztosan sok embert idegesítettem, de hidd el, te is. Mindenki.


Igaz, hogy túlságosan el vannak kényeztetve ebben a fene nagy szabadságban. Bár én is voltam gyerek, közel sem volt meg ennyire mindenem mint a maiaknak. Nekem igenis mondtak NEM-et, és nem kaptam meg minden vackot, amire nem volt szükség.

Az meg normális, hogy a szülő nevel a nagyi elkényeztet. Ez a világ rendje. Nem ettől mennek félre a dolgok.

De tény, hogy valahol gátat kéne szabni a dolgoknak, mert aki mindent megkap, az semmit nem fog értékelni, és nem fog tudni megküzdeni a dolgaiért, ettől frusztrált, majd boldogtalan lesz, és így születnek a pszichopaták.

2019. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

#8: Így már oké;)


#10: Ez baromság.

Miért lenne valaki boldogtalan attól, mert nem szereti a gyerekeket?! Attól még, hogy volt gyerek, nem kell szeretnie őket senkinek.

Te is voltál gyerek, köldöktől térdig összef/stad magad, most is szívesen csinálod?


#7

2019. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%
Az élete boldogtalan, ezert nem szereti, nem azért mert nincs neki. Tessék értelmezni azt amit írok
2019. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a sunyi gyerekeket utálom, ahogy a sunyi felnőtteket is.
2019. okt. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Azokat mindenki utálja.

De sajnos azt látom, hogy a legtöbben nem látják a fától az erdőt.

Van egy kollégánk, a lehető legnagyonn színész, mindent és mindenkit manipulál, a legnagyobb pszichopata a világon. De mindenkinek azt mondja, amit hallani akar, és hatalmas bociszemekkel néz, mikor sajnáltatja magát. Mindenki isteníti, hogy milyen jó ember, de 99%-ban nem látnak az álarc mögé.

2019. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Sunshinedoll ***** válasza:
17%

Nem normális.

Gyereket utálni, velük gyökérkedni, pofákat vágni rá, szapulni őket, kérdéseket kiírni róluk nem aranyos, nem menő, nem is lázadó, hanem szimplán s-ggfej dolog.

Olyan emberekről beszélünk, akik még csak próbálgatják a saját és mások határait, nincs rossz-és jó érzetük, kialakult világképük, társadalmilag elfogadott viselkedésmintázatuk, nagyon befolyásolhatók és még csak most próbálnak beilleszkedni a világba.

Sokuknak ilyen-olyan okok miatt sosem sikerül, mellesleg szerintem bizonyos dolgokon túl nem is kéne az emberekre egy sémát erőltetni.

Azért utálkozni a gyerekeken, mert még nem tanultak meg társaságban viselkedni elég gyökér dolog és a hozzád meg némelyik válaszolóhoz hasonló állatot sose engednék gyerek közelébe.

2019. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
#17: Így van, mentsük fel a felelősség alól a gyerekét nevelni képtelen szülőt és legyen mindenki hülye, aki asszisztál a társadalomba beilleszkedni képtelen gyerek tombolásához..
2019. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
29%

És mégis ki vagy te, hogy megmondd, mi a s...fej dolog, és mi normális?

Szerinted te most különb vagy?

Mi alapján ítélkezel?

Miért akarod megmondani, hogy nekünk hogy kell éreznünk?

Azt gondolod, hogy csak a te világképed a normális, és midnenkit a saját képedre akarsz formálni?

2019. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%
en is utalom a kolykok kb 90 % at. kulfoldon elek itt viszonylag elviselhetoek foleg mert en nem nagyvarosban lakom. akikkel mar jobban szot ertek azok a 10 ev felettiek es NEM BUNKOK ES NEM SZEMTELENEK. SZerencsere azert van ilyen is. de az ismeretsegi korunkben nincs gyerekes egy kivetellel, es ot meg en is kedvelem ami nagy szo;-))) a csecsemoktol meg a "dackorszakosoktol" egyszeruen irtozom es ennyi. ugyhogy ne erezd magad egyedul. raadasul en no vagyok es 50 en tul ugy hogy nekem is volt gyerekem.
2019. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!