Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A dagadt emberek miért vidámab...

A dagadt emberek miért vidámabbak ÁLTALÁBAN a vékony embereknél?

Figyelt kérdés
én normális testsúllyal rendelkezem 178cm/76 kg vagyok, általában jókedvű és vidámabb mint az átlag. De felfigyeltem arra hogy aki dagadt, az sokszor sokkal vidámabb mint egy vékony ember. Miért van ez? Mikor a szakértők azt mondják hogy épp azért kövérek mert depresszívek stb?
2019. okt. 11. 18:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az is közre játszik, hogy egy nagydarab férfi azért valamivel tekintetélyt parancsolóbb, mint egy túl vékony, hiába mindkettő egészségtelen. A vékony úgy érezheti, hogy nem tudja megvédeni magát bizonyos szituációkban, az emberek nem veszik komolyan, gyenge dolgokhoz, stb... Tehát röviden elhízva egészségtelennek lenni férfiasabb, mint vékonyan egészségtelennek lenni.
2019. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!