Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A dagadt emberek miért vidámab...

A dagadt emberek miért vidámabbak ÁLTALÁBAN a vékony embereknél?

Figyelt kérdés
én normális testsúllyal rendelkezem 178cm/76 kg vagyok, általában jókedvű és vidámabb mint az átlag. De felfigyeltem arra hogy aki dagadt, az sokszor sokkal vidámabb mint egy vékony ember. Miért van ez? Mikor a szakértők azt mondják hogy épp azért kövérek mert depresszívek stb?
2019. okt. 11. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Mert vastagabb a fa.kuk a tiedétől, egy átlagos külsejű pasiétól.
2019. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Mert a vékonyak közül csomóan folyton paráznak az alakjuk miatt, idegesen kalkulálgatnak, hogy vajon az a csokis süti a randin, bulin belefér-e még a napi kalóriabevitelbe stb.

A kövérek pedig (már aki tényleg elfogadja magát és nem csak a “le akarok fogyni, de lusta vagyok, így inkább panaszkodom” kategória) ezzel nem foglalkoznak, jókat esznek-isznak és mivel a többségüket folyamatosan cseszteti pár ember a súlya miatt (legtöbbször kéretlenül - a dohányosoknak is tök felesleges magyarázni, hogy szokjanak le, mert egészségtelen), így megtanulták lazán kezelni a dolgokat.

2019. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
190 cm vagyok 108 kg és általában k..a ideges, szóval nem tudom hova tartozok.
2019. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Én most 105 kg vagyok, 85 lenne az ideális. Nem érdekel, jókat eszek-iszok. Most vacsoráztam sült kolbászt kenyérrel, meg csokit. Van hat söröm, azt betolom rá. És vidám vagyok, igen, mert nem agyalok feleslegesen hülyeségeken.
2019. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem látom, hogy vidámabbak lennének.
2019. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre ilyen különbséget.
2019. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Vidámabbak...ameddig meg nem jelenik egy jó alakú, szép testű nő vagy férfi. Na onnantól átmennek gyűlölködő elmebetegbe.
2019. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
A depresszivitást nem feltétlenül látod rajtuk,mert sokan pont a vidámsággal leplezik.Persze van abban vmi,hogy könyebben lesz4rják a dolgokat,jókat esznek,isznak,de sajnos van árnyoldala is az egésznek.Aki mértéktelenül a kajába menekül az megfizeti az árát valamilyen formában,mert ez olyan,mint aki drogozik,alkoholista,vagy láncdohányos.Gondolj csak a betegségekre...egy fiatalabb még elvan általában a túlsúllyal,de az idő múlásával jó eséllyel egyre közelebbi barátságot kötnek a magas vérnyomással,refluxal,visszér problémákkal,szívproblémákkal,májzsírosodással,cukorbetegséggel.
2019. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Azért mert "habzsolják az élvezeteket". Ezért is néznek ki úgy ahogy. A nagy cukor fröccs stb. és agyban pörögnek amíg társaságban vannak. Valószínűleg amikor otthon ülnek egyedül a tv előtt szép ellenkező nemű emberekre vágyva társként valószínűleg nem ugyanannyira boldogak mint amilyennek tűnnek napközben.
2019. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt már hasonló kérdés, nem is egy.
2019. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!