Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hosszú volt a leghossza...

Milyen hosszú volt a leghosszabb idő amíg nem mostatok fogat?

Figyelt kérdés

#fog #tísztálkodás
2019. júl. 16. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon beteg voltam, előfordult, hogy kimaradt a reggeli fogmosás, de napközben pótoltam. Egyébként sosem marad el egyik sem.
2019. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisebb koromban a szüleim nem tanítottak meg rá, hogy este is fogat kell mosni, így néha hétvégén, amikor sokáig ágyban voltam, előfordult, hogy akár több, mint 30 óra is eltelt a 2 reggeli fogmosás között..
2019. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 nap. Nekem annyi a maximum.
2019. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2nap
2019. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Gyerekként sok. Otthon senki sem mosott fogat és nem volt cuccom sem hozzá csak bent az oviban. Így ha pl. betegség miatt hiányoztam egy hetet az oviból, akkor addig nem volt fogmosás. Sulis koromra már kivergődtem magamnak a fogkefét meg a fogkrémet, onnantól mosom rendesen.
2019. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szüleim sosem tanították a fogmosást, nem tették kötelezővé. Az oviba vinni kellett a fogmosócuccot, ott minden nap mosatták velünk, ott tanultam meg fogat mosni, és évekig könyörögtem a szüleimnek, hogy vegyenek nekem fogkefét, fogkrémet, de ők pénzkidobásnak, feleslegesnek gondolták. Most így felnőttként persze naponta, és akár többször is megmosom, ha kell. Ki se bírnám, hogy ne mossak, ha elmegyek valahová itthonról, előtte is megmosom.
2019. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14 év.
2019. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!