Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy találjak meg valakit,...

Hogy találjak meg valakit, akinek nem tudom a nevét?

Figyelt kérdés
Csak képeim vannak róla.
2019. júl. 15. 15:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez ilyen magánnyomozó okj? Te fotóztad vagy neten találtad? Ezek függvényébe ott a google képkereső.
2019. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 MrPifta ***** válasza:
100%
Kérdezz meg egy közös ismerőst
2019. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Google képkeresőt már próbáltam, nem adott ki semmit.

Igazából társkeresőről vannak a képek, de aki feltöltötte, az nem az, aki a képen van. Így közös ismerősök sincsenek.

2019. júl. 15. 15:35
 4/24 anonim ***** válasza:
6%

"Hogy találjak meg valakit, akinek nem tudom a nevét?

Csak képeim vannak róla.

... társkeresőről vannak a képek, de aki feltöltötte, az nem az, aki a képen van"

Tehát igaziból az a kérdésed, hogy hogyan találj meg valakit, akinek nem tudod a nevét, és akiről képeid sincsenek... :D

2019. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De vannak képeim róla...
2019. júl. 15. 16:06
 6/24 anonim ***** válasza:

Mi ez az egész? Egy számodra vadidegen feltöltött egy csoportképet, amin rajta kívül mások is szerepelnek, és az egyikbe a kép alapján beleszerettél? :)


"aki feltöltötte, az nem az, aki a képen van. Így közös ismerősök sincsenek."

Ha tudod, hogy ki töltötte fel, akkor (akár ismered, akár nem), megkérdezheted tőle (a társkereső levelezőrendszerén keresztül), hogy pl. ki az a valaki, aki ott áll mellette a képen. Lehet, hogy nem fogja elárulni, de egy próbát talán megér.

2019. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Milyen csoportkép? Ki mondta hogy az? És nem szerettem bele..

Nyilván megkérdeztem, persze azt mondta hogy ő van a képen.. kértem hogy akkor írja le a nevem egy lapra és csináljon vele egy képet.. nyilván nem csinálta meg mert nem ő az, akinek a képeit ki tette, eljátszva hogy az ő... Nem is értem miről beszélsz...

2019. júl. 15. 16:24
 8/24 anonim ***** válasza:

"Nem is értem miről beszélsz..."

Én se, hogy te miről...


"írja le a nevem egy lapra"

Miért kéne leírnia a nevedet egy lapra? Mi értelme lenne?

2019. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Azért mert akkor tudom hogy tényleg ő az... de ha ő lett volna az akkor megcsinálta volna, mert akart tőlem valamit. De nem ez a lényeg...
2019. júl. 15. 16:44
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
De ha egyszer nem ő van a képen, akkor mégiscsak az a helyzet, hogy se a nevét nem tudod, se azt, hogy hogy néz ki, hiszen képed sincs róla (csak valaki másról). De akkor meg miért írtad, hogy vannak képeid róla???
2019. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!