Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Attól hogy kiteszik egyes...

Attól hogy kiteszik egyes emberek hogy O1G, azt hiszik ezzel menők?

Figyelt kérdés

Szerintem annyira gáz. És magát az embert minősíti. Ettől nem lesz olcsóbb a kenyér XD sőt.

El kellett volna menni szavazni, mikor volt lehetőség rá, nem otthon ülni fotelben és kommentelni a facebookon És szidni, anyázni egymást. Ja és nem vagyok fideszes, de annyira kritikán aluli mikor ez szerepel egy profilképen.


2019. júl. 13. 23:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9. Hát sokan nem mentek el. Biztos volt olyan aki elment O1G profilképpel, de nagyon sokan nem mentek el!!! 🙊 mert hogy nem volt megfelelő opció vagy csak szimplán nem érdekli az embereket az egész há akkor ne is hőbörögjenek hogy így OV meg úgy fidesz stb...de abban se higyjenek hogy eu minimál nyugdíj lesz aki ezt elhitte elég buta volt. Ahhoz hogy nyugdíj legyen kellenek dolgozó emberek jah akik be is vannak jelentve ...jah eus bérek és kellenének stb. Ahol most az ország tart az sok sok év eredménye és következménye valamint azoké a dolgoké, amiről a történelem nem szólt és nem is fog szólni.
2019. júl. 14. 01:14
 12/13 anonim ***** válasza:
38%

Az nem gáz, hogy sokaknál otthon, rendezvények esetén autóban leng a magyar zászló, miközben nem is közintézményről beszélünk?

Ez nem a "politika" rovatba való kérdés?

2019. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Bevallom férfiasan, hogy most rá kellett gugliznom erre, mert azt sem tudtam mit jelent. :D ez az átka annak, ha az ember nincs fent a közösségi oldalakon.
2019. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!