Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Attól hogy kiteszik egyes...

Attól hogy kiteszik egyes emberek hogy O1G, azt hiszik ezzel menők?

Figyelt kérdés

Szerintem annyira gáz. És magát az embert minősíti. Ettől nem lesz olcsóbb a kenyér XD sőt.

El kellett volna menni szavazni, mikor volt lehetőség rá, nem otthon ülni fotelben és kommentelni a facebookon És szidni, anyázni egymást. Ja és nem vagyok fideszes, de annyira kritikán aluli mikor ez szerepel egy profilképen.


2019. júl. 13. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos ma már a politizálás ennyiben merül ki. Már ha lehet ezt annak hívni.

Érvelés nulla, de helyette megy a káromkodás és a személyeskedés. De legalább így nem kell gondolkodni, mert ugyanazt mondja, mint a többi okoska, és ezzel tudja képviselni a saját oldalának álláspontját, oda elég is ez.

Tisztelet a kivételnek, tudom, hogy vannak értelmes bal oldali emberek, és hülye jobb oldaliak is!

2019. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Imádom, amikor valaki ilyen profilképpel jelöl be ismerősnek. Nem is értem mit gondol. Hogy szóba állok vele? Szánalmas. Ebből is látszik, hogy nem tudnak magukkal mit kezdeni, vergődnek, mint hal a szatyorban.
2019. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. Igen.

A másik ami gáz mikor nyilasoznak, meg diktatúráznak és azt sem tudják mit jelentenek a szavak. Ha diktatúra lenne, akkor már az O1Gjüket sem tehetnék a képükre...lehetne még sorolni mi mindent nem lehetne.

2019. júl. 14. 00:10
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Szerintem szégyen ez. Engem ilyen még nem talált be, de ne is tegye.
2019. júl. 14. 00:12
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Én legutóbb egy autón láttam egy O1G matricát. Az 1-es megvolt rajta nyújtva, így egy fallosz formát adott ki.


Ezt már merőben túlzásnak érzem. Nem is tudom mit szólna amúgy a főnököm hozzá, ha ilyen autóval mennék dolgozni...

2019. júl. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg van egy külföldi ismerősöm, aki egy szomszédos nyugati országból származik, és azt mondta nem akar haza menni már, mert itt szabadon és nyugodtan élhet, mert itt nem foglalkoznak azzal, hogy milyen a vallási hovatartozása. Ellenben ott, ahonnét származik. Ezzel is bemosták az emberek agyát, hogy nincs szabadság, akkora szabadság van, hogy el sem tudják képzelni.
2019. júl. 14. 00:15
 7/13 A kérdező kommentje:

5. XD

No komment XD

2019. júl. 14. 00:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerübb nem foglalkozni az iylesmivel aztán ennyi, nekem is soztanak meg néha ismerösök politikai maszlagot, simán továbbgörgetek, fél másorperc és már eszembe sincs.
2019. júl. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Honnan veszed hogy ők nem mentek el szavazni? 🤨
2019. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Mi van itt, fideszes kisgyűlés?

Eleinte talán menő volt kiírni, de mára már azok hagyták meg főleg, akik elégedetlenek a rendszerrel.

2019. júl. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!