Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy 5napja utaztam Magyarorszagrol Németországba és beszallt egy velem egyidos lány 20eves elso pillantasra megtetszettunk egymasnak az ut 14oras volt vegig beszelgettunk aztan mar egyre kozelebb kerultunk egymashoz mar olelkeztunk bele fekudt az olembe es par 1orat aludt ott en pedig vegtelenul boldog voltam reg ereztem ilyet azt tudni kell hogy nem az a konnyen beleszeretek a nokbe meg senkim se lehetne es most volt valaki azert jo nehanycsajjal voltam mar egyutt igy vagy ugy na de a lenyeg hogy ez a lany annyira mas volt ilyen erzest meg egysem valtott ki belollem ekkora szintu boldogsagot es ennyi erzelmet szinte teljesen osszeilletunk na de tovabb folytatva a tortenetet mikor felkelt egyre kozeledett a celja minnel elorebb ertunk egyre szomorubb volt es egy ido utan mar sokat sirt lattam rajta hogy irrtozatosan nagy baj vam az eletevel hogy mik miatt gondoltam ezt az csak ram tartozik hogy miket mondott meg viselkedett es elmondta nekem nagy nehezen hogy sajnos olyan munkara kell mennie... mikir megtudtam teljesen osszetortem nem volt mas valasztasa valoban valami komoly dolog volt a hatterben de csak talalgstni tudok h miert nem volt mas valasztasa es miota 5napja szetvalltunk nemtudom kiverni a fejembol depresszios lettem teljesen a nevet ismetelgetem magam tudom ez mar beteges tisztaban vagyok vele nem vagyok orult de ilyen meg nem volt nagyon feltem ot felek hogy baja esik vagy ugy bannak vele nemtudom mit tegyek felkeressem e vagy haggyam beken ugyerzem valami hatalmas baj lehet

2019. júl. 9. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel egy nyamvadt írásjelet nem használtál, tiszta zagyvaság az egész, félig érthetetlen.
2019. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy tisztában a depresszió fogalmával az látszik hogy nem teljesen tudod mit kezdj magaddal hisz még egy vesszőt vagy pontot is sajnálsz de az is lehet hogy eddig is ilyen voltál és nem jelenlegi tünet látod akkor tartott amíg tartott és vége gondjai vannak megesik
2019. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!