Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tettetek volna a helyemben?

Mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Mentem délután hazafelé.Velem szembe jött egy hajléktalannak kinéző fiatal férfi. Csak egy pillanatra néztem rá,a következő pillanatban pedig a földre kerültem mert elgáncsolt.

Nem véletlenül csinálta mert köpött is egyet a földre és valamit motyogott,hogy jó kiskutya vagy és továbbment.

Valószínű be lehetett drogozva.

Hál istennek nem lett bajom csak egy kisebb horzsolás a térdemen.De eléggé megijedtem.Gyorsan felálltam és siettem mielőbb haza mert féltem,hogy visszajön és követni fog.

A járókelők az utcán csak néztek tátott szájjal és mentek tovább.

Amikor otthon elmeséltem mindenki kiakadt,hogy miért nem mentem utána és vertem meg..

De hát ez nem úgy megy,mert én egy elég vékony alkatú nő vagyok,meg hát ha neki is megyek még engem vesznek elő. Rendőrségre meg nem lehet menni ilyen jelentéktelen sérüléssel.

Mi lett volna a helyes?Szembeszállni vele vagy jól tettem,hogy inkább menekültem?


2019. júl. 5. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt a helyes.

Nem tudhatod kicsoda és mire képes. Hogy volt-e nála kés vagy más fegyver, hogy egyáltalán magánál volt-e annyira, hogy észlelje ki vagy, lehet hogy egy képzelt világban valami ellenségnek érzékelt.

Mire mentél volna azzal ha megvered még ha képes lettél is volna rá? Ha nincs magánál akkor fel sem fogta volna hogy mi történik.

2019. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt már hasonló, csak engem egy hajléktalan nő támadott meg. Jött velem szemben az utcán, aztán egyszer csak fejbevágott a szatyorral, ami a kezében volt. Én sem tudtam köpni-nyelni sem. Máskor is láttam a környéken, akkor csak a padon ücsörgött és magában beszélt. Hiába, bezárták a Lipótot... De tényleg lehet az is, hogy be volt drogozva.
2019. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!