Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki segít nekem diákmunkát...

Valaki segít nekem diákmunkát keresni? Tippek?

Figyelt kérdés
Eddig nem tudtam és most sem tudok elmenni dolgozni, viszont mindenkitől csak azt kapom, hogy "aki akar dolgozni az talál is munkát" meg csak lusta vagyok és így tovább... Ebből nekem már kezd elegem lenni, mert én egyáltalán nem ezt látom, hiszen saját magam is kerestem. Viszont akkor elfogadom, hogy tényleg csak én vagyok a hülye meg a lusta, rendben. Akkor mégis hogyan kell megtalálni azt a rengeteg munkalehetőséget számomra? Minden kérdésre válaszolok (lakhely, kor, végzettség stb.).
2019. júl. 1. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Diákszövetkezetnél voltál már? Igaz nem mostanában, de én annó besétáltam, és tele volt a faliújság munkalehetőséggel, nem győztünk válogatni...
2019. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, még nem. Itt helyeben nincsen iroda, max. a neten tudok nézelődni, hátha találok valamit.
2019. júl. 1. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá, nézelődj a neten! ;) Szerintem már amúgyis elavult lehet ez a faliújságos téma, talán már nincs is...
2019. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2019. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!