Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szívdobogás! Ti mit gondoltok?

Szívdobogás! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A múltkor valaki a mellkasomra tette a fülét, hallgatta a szívemet, és teljesen felizgatott. Valamiért jó érzés, ha hallgatják, vagy ha én is hallgathatom.

2019. jún. 29. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

van akit ez izgat

engem hidegen hagy pl

2019. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem is izgat, de nem a hangja,(audió) hanem kinesztikailag. Ez az amikor átölelsz valakit meztelen mellkassal. Nem az izgatott fel, hogy hallhatta, hanem az, hogy közelkerült hozzád. Hová szorítod akit szeretsz? A fejét a mellkasodhoz. Nem a lábod közé. Vegyünk egy kis állatot ráteszik a hasadrs,hátadra,mellkasodra, kezedbe,fejedre... A mellkasodon fog igazán megérinteni az állat.
2019. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is így vagyok. Felizgat, ha hallgatják a szívemet vagy ha én valakiét
2019. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kérdező, elárulod, fiú vagy lány vagy és mennyi idős?
2019. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 19.
2019. jún. 30. 18:38
 6/7 anonim válasza:
Engem is felizgat
2019. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is szeretem nagyon, férfi vagyok, van egy nagyon nagy fokú intimitása és érzékisége egyben, egyszerűen izgalmas érzés hallgatni valaki (esetemben hölgyek) szívdobbanásait és azt is, ha az enyémet hallgatják, akár simán füllel, akár fonendoszkóppal, én pl. teljesen el tudok merülni hallgatózáskor a szívhangokban. Szóval nem vagy egyedül, csak sokan nem vallják be, hogy szeretik és esetleg mellette még akár izgatja is őket. Érdekes egy dolog ez egyébként, mert a mai életben ennek kb. pont az ellentéte folyik, mindenki magasról tesz a másikra, átgázolunk egymáson és ez meg egy olyan dolog ami lassan kihaló félben van, a másik szívének meghallgatásával belépünk a legbelső világába, nehéz ezt jól megfogalmazni.
2019. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!