Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valakiből a...

MR.X. kérdése:

Van olyan, hogy valakiből a munkavégzés agresszivitást vált ki?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de nálam olyan jellegű agressziót váltott ki, hogy képtelen lettem volna magamat vagy bárki mást bántani, ergo ilyen belső, elfojtott indulatok voltak.
2019. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Belőlem inkább szorongást, frusztrációt és stresszt vált ki. Mindenki másképpen reagál, de szerintem az agresszió inkább csak reakció egy tünetre mintsem maga a tünet.
2019. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én folyamatosan ilyen vagyok, még a főnöknek is beszólok. Egyszerűen annyi, hogy utálod a jelenlegi munkahelyed.
2019. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sok emberből azt vált ki, főleg ha lehetetlent kérnek tőle, amit akkor se tudna megcsinálni, ha belegebed. Persze sokan elfojtják eleinte, de ha ez sokáig így fojtatódik, akkor egyszer betelik a pohár, és az asztalra csap a dolgozó. Ha rendes, laza munkája van valakinek, akkor nyilván nem vált ki belőle agressziót, ha egy átlagos emberről van szó.
2019. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Belőlem egy elfojtott agressziót vált ki a munka. Gyűlölöm az egészet, úgy érzem, hogy elveszi az életemből a drága időt, amit sose kapok vissza. Ráadásul a munkahely is szörnyű, a kollégák meg frusztrálnak. De egyelőre nincs jobb lehetőség.
2019. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
65%
A munkavégzés nem vált ki belőlem agressziót. A kommunizmus eszméjében megrekedt kollégák már annál inkább.
2019. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha több emberrel kellene együtt dolgoznom, akkor igen, mert nem vagyok nagyon szociábilis.
2019. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Belőlem egy elfojtott agressziót vált ki a munka. Gyűlölöm az egészet, úgy érzem, hogy elveszi az életemből a drága időt, amit sose kapok vissza."


Pontosan így érzek én is. De mivel nincs más, marad ez, és a teljes apáti elérése, kiégés.

2021. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!