Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » LMBTQ csoportba tartozik az...

LMBTQ csoportba tartozik az ASZEXUÁLIS emberek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 20. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%

Màr bocs de,hogy lehet kitaszítani egy aszexális embert?


Nem vonzodik sem csajokhoz sem pasikhoz. Nem beszélgetk velük csajozasról/pasizásról. Ennyi ebben nincs több! Szerintem.

2019. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 Az aszexuális ember nem feltétlenül aromantikus is. Simán eltudja képzelni az életet valaki mellett - attól függően, hogy ki(k)hez vonzódik -, csak szimplán nem érez szexuális vonzalmat, vagy csak nagyon ritkán.
2019. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

$4 Igen egyébként, és ez a legszomorúbb. Mára már nem sok mindent jelent az LMBT+ közösség, csak versenyt. Hogy ki az elnyomottabb, ki elég elnyomott-e ahhoz, hogy a tagja lehessen, ésígytovább.

Továbbá, a 6-os jól írta. A queer kifejezésbe (de van, aki szereti ezt a jelzőt magára használni, és van, aki nem, pl. én sem) mindenki beletartozik, aki nem heteroszexuális és cisznemű, nem csupán az előtte álló 4 betűnek az összefoglaló neve.

2019. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
#13 Hjah, a hülye melegek megpróbálnak elnyomás olimpiát rendezni a saját mozgalmukban, miközben akár photoshopolhatnának 1000+1 felé pride zászlót a blogjukra, mint a normális heter- (khm) queerek.
2019. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként van ennek egy kiterjesztett, LMBTQIA változata is, ebben az A az aszexuális.

Én az vagyok, de nem igazán akarok vonulgatni, zászlót vinni, a társadalom többsége úgyse tudja mert mit teregessem, a saját párkapcsolati problémáim meg nem oldja meg, hogy régen egy hetero pasihoz mentem hozzá, elválni pedig csak úgy nem tudok és a szexen kívül megvagyunk.

Annyit lehetne elérni, hogy aki megtudja az ne tartson frigidnek, fap..nának, betegnek, ne akarjon pszichológushoz vinni. Miután anyósom is megtudta tartja az előadást, hogy ez a nő kötelessége, muszáj csinálni, ki kell szolgálni a férjünket akkor is ha nagyon fáj, ő is minden este megteszi és ettől jó a kapcsolata. Ja. Meg a férjének egy kanalat nem kell odébbtenni. Pár évszázaddal lemaradt.

2019. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kibővítve LGBTQIA, amiben benne van az aszex is.
2019. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszát :)
2019. jún. 24. 11:32
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen beletartoznak, hiszen nem heteroszexuálisok.
2019. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!