Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » LMBTQ csoportba tartozik az...

LMBTQ csoportba tartozik az ASZEXUÁLIS emberek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 20. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
igen
2019. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#2-es az ítélkezést ne rajtam töltsd ki :)
2019. jún. 20. 21:07
 3/18 A kérdező kommentje:
Miért ítéled el őket? Ugyan olyan emberek mint te! Ha a gyerekeid is azok lennének egyből fogyatékosok lennének?
2019. jún. 20. 21:17
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, kit kérdezel. Nem tudom, mióta megy a vita hogy "az aszexek igen is idetartoznak" "nem, nincsenek eléggé elnyomva!" és mindenki visítja a saját véleményét.
2019. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

LMBTQ= Leszbik, melegek, biszexek, transzik, a q pedig azt hiszem, hogy egy gyűjtőszó erre.

Ebben nincs aszexuális, szóval szerintem nem.

2019. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
A Q gyűjtőszó kb. mindenkire aki nem cis és hetero (Queer=fura, más stb.) tehát az aszexuálisok még beleférnének.
2019. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

Manapság sok félreértés van a melegjogi mozgalmak körül.

Ez nem egy klub, vagy egy baráti társaság, ahova csak a "menő manók" kerülhetnek be, és ezért mindenki tag akar lenni.

Ez aktivizmus, ami kényszerből jött létre, megpedig a homoszexuálisok elnyomása miatt.

Az, hogy manapság már nem érzitek, hogy akkora szükség van erre a mozgalomra, a homoszexuálisok és biszexuálisok érdeme. Tudsz olyan aszexualis mondani a magyar, vagy nemzetközi történelmi aktivista csoportokban, akik harcoltak a melegek jogaiért? Hol voltak az aszexualisok, mikor a leszbikusokat elmegyógyintézetbe zárták és őrültnek bélyegezték? Hol voltak, amikor kitört az AIDS járvány, az akkori idők leghalalosabb járvány, amit nem vették komolyan a nyugati világ kormányai, mert nagyrészt meleg férfiak estek áldozatul? (egy időben meleg ráknak is hívták)

Hol voltak amikor szinte mindenhol voltak melegeket atnevelo táborok?

Hol vannak most a harmadik világbeli országok aszexuálisai, amikor nyilvánosan akasztanak fel vagy köveznek halálra homoszexuálisokat?

Magyarországon meg vannak tőlük vonva úgy az emberi jogok, mint a melegektől, akik még mindig nem házasodhatnak?


Mint mondtam, ez nem klubb hanem szükségből létrejött aktivista csoport, aminek tagjai a jogaiért harcolnak. Az aszexualisok milyen jogokért harcolnak? Hogy ne hívják őket frigidnek?

2019. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Hát, az aszexek eléggé ki vannak téve az erőszaknak, szexuális zaklatásnak (majd én "megjavítalak" nem leszel aszex), van ismerősöm, akit különböző orvosokhoz járatták a szülei, meg hormonterápiára, mert az nem lehet hogy ő aszex. Ezen kívül nagy számban követnek el az aszexek öngyilkosságot a szexualitásuk miatt.

Nem azt mondom, hogy jaaaaaaj nekik rosszabb meg minden, de nem lehet egy válrándítással elintézni a problémájukat.

2019. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

elvileg beleférnek.

de ők pont azok akik kamuzás nélkül élhetnének.

ők egy vállránditással elintézhetnék...

jó csaj/pasi? -nem.

2019. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
85%
Beletartoznak. Nem vagyok aszex, de azt tudom, hogyha itt Magyarországon nem is, de máshol elnyomják őket. A heterók és a melegek is kicsit kitaszítják őket csak mert másabbak mint ők. Ha nem lmbtq akkor hova máshova tartoznának? Csak mert nem heterók.
2019. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!