Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kevertétek össze ismerőseiteke...

Kevertétek össze ismerőseiteket az utcán és közöntetek is neki?

Figyelt kérdés

Bár a mai este nem ez történt velem , hanem, hogy egy szép csaj jött velem szembe, és úgy értette azt mondja, hogy b*zd + dagadt ( kövér vagyok) azt hittem, hogy a volt osztálytársam még 5 éve 8.-as osztályból, ő volt ilyen trágár, aztán megkérdeztem, hogy "tessék? nekem köszönsz?" erre meg semmi reakció.


Viszont az érdekel, hogy tévesztettetek -e már ilyet, és mi volt a reakció. :)


2019. jún. 16. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy buszon ülő srácra azt hittem,hogy egy volt haverom,mivel ő is állandóan a telefonját nyomogatta,meg tökre ugyanúgy nézett ki hátulról,és köszöntem az idegennek,ő meg furcsán nézett rám.
2019. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenkivel történt már ilyen :)
2019. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszer amikor mentem kutyát sétáltatni megállam a zebránál, majd mellettem egy srác, akire azt hittem hogy az egyik volt osztálytársam általánosból. Ráköszöntem, mire furcsán visszaköszönt és akkor esett le hogy nem is ő volt az. Aztán ott álltunk még két percig kínos csöndben várva hogy zöldre váltson a lámpa.

Ez csak az egyik eset a sokból, mivel velem ilyen havonta történik. Igaz, kicsit kellemetlenül érzem magam utána, de ilyenkor mindig a pozitív oldalára gondolok:

1. Kedves voltam, mert mi van akkor, ha tényleg az egyik ismerősöm lett volna és én normálisan üdvözöltem. (A legtöbb embernek ez is luxus inkább csak kigúvadt szemekkel néznek a másikra)

2. Ő is kedves volt, mert visszaköszönt, ahelyett hogy hangosan kiröhögött volna. (Szintén ilyenkor a legtöbben csak rádnéznek és a tekintetükkel ott helyben elásnak. Mondjuk simán lehet hogy később a barátaival jót nevetnek ezen, de az meg kit érdekel?)

2019. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, azhittem a munkatarsam volt, tok ugyanúgy nézett ki, meg a magassága is...
2019. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
88%
hagyjad már, én egyszer az utcán rá is ugrottam hátulról az egyik színházas társamra, aki híres volt arról hogy mindig el tud kapni. Hát ezúttal nem kapott el, mert nem az a srác volt...égtem mint a Reichstag. Tök ugyanúgy nézett ki, még a rohadt fejtartása is :D
2019. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, sétàltam a buszhoz, előttem ment egy idősebb férfi , aki bicegett. Hàtulról pont úgy nézett ki, mint a szomszédom. Mikor már majdnem mellé értem ràköszöntem, hogy Jó napot kívànok. Még végig sem mondtam, profilból màr làttam hogy mégsem a szomszéd az. Erre ő: jó napot kívánok kishölgy, akit még sohasem làttam, bàr egy kicsit be vagyok csípve. Jót röhögtem és gyorsan elhúztam mellette
2019. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem volt, csak nézett az illető.
2019. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a barátnőm húgára hittem azt, hogy a barátnőm... Ezért le is feküdtem vele.

De mivel tök ugyanúgy néznek ki, ezért nem megcsalás, én azt hittem, hogy a csajom.

Aztán ugyanez megesett az anyjával is...

Ja, meg néhány csajjal a diszkóban, mert pl. a tegnap előtti is teljesen ugyanolyan volt mint a csajom, csak az én csajom barnahajú és 160 cm magas, ez meg szőke volt, s 170 cm magas... Ja, meg szemüvege és tetkója is volt, a barátnőmnek meg nincs. De ezeken kívűl a megtévesztésig hasonlított.

2020. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De rég kérdeztem ezt. :) érdekes, hogy ma meg egy volt iskolatársamnak köszöntem, erre nem köszönt :(((( lol.
2020. jan. 27. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!