Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki elmondaná mi most ez a...

Valaki elmondaná mi most ez a James Charles botrány?

Figyelt kérdés

én nem követem őt de tudom ki az és nagyon meglepett hogy most mi ez a bye sister videó meg ezek azonban elkezdtem nézni Tati videóját de nem áll össze?

Valaki elmondaná?



2019. máj. 11. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
James egy gerinctelen ember lett. A hírnév és a milliónyi dollárok elvakították, mint ahogyan már sokakat ezelőtt. Tati nagyon jól elmondja a helyzetet és az igazat(!!) twitteren és instán pedig tele van most vele minden, ha felmész ezekre a felületekre, sok mindent meg fogsz tudni.
2019. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Tati sok mindenbe támogatta is elege lett a sok hülyeségéből. A fő okozója az egésznek az volt hogy James a Sugar bear vitamint reklámozta aki Tati szerint az egyik legnagyobb konkurenciája az ő vitaminjának. Aztán sok mindent mondott Pl hogy lejáratta a barátai előtt, undorító dolgokról beszélt a családja (Jamesé) előtt meg állítólag hetero férfiakat/gyerekeket próbál "megváltoztatni", rossz példát mutat, nagyképű és a fejébe szállt a siker. Közbe elmondta hogy a férjével mennyit segítettek neki még az elején amikor nem volt semmilye stb. Ez volt a lényeg
2019. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Rákerestem a csávóra és most már biztos vagyok benne, hogy megérett a világ a pusztulásra.
2019. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
ki ez a rib-nc? (én is elkövettem azt a hibát, hogy rákerestem)
2019. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

Tati segítette James karrierjét elindítani, és a korábbi botrányait elsimítani. (pl. azzal viccelődött, hogy Afrikában el fogja kapni az ebolát)

Tati amelett, hogy Youtube videókat csinál, üzletasszony is, a férjével együtt, aki szintén egy befolyásos ember, segítettek Jamesnek üzleti szempontból a legjobb döntéseket hozni, pl. a korábbi $90 helyett $250 keresni a videóival, amikor a Morphe-val szerződést kötöttek, hogy megjelentesse a szemhéjpúder palettáját, akkor is segítettek neki, hogy olyan szerződést kössön a márkával, hogy magasabb részesedést kaphasson az eladásokból.

Nem csak özleti szempontból segítették, hanem mint családtagot, úgy kezelték.

James rengeteg mindent kapott tőlük, ő azonban nem viszonozta a szívességeket. Pl. amikor Tati Halo Beauty hajvitamin kapszulája megjelent, James arra hivatkozva, hogy a rajongótábora fiatalokból áll, (10-14 évesek főleg) nem raklámozta Tati termékét. Ennek ellenére most a konkurens vitamingyártó, Sugarbear Hair termékeit reklámozta nemrégiben, és erről Tati-t is csak utólag tájékoztatta. Nem ez a fő ok, amiért Tati most csinálta ezt a videót, de szerintem ez volt úgymond az utolsó csepp a pohárban.

A másik fő ok pedig, hogy James állandóan a heteroszexuális fiúkat/férfiakat zaklatja, erről két hete kb. már volt szó, akkor is a Coachella után egy srác azzal vádolta James-t, hogy annak ellenére, hogy ő nem akarta, James rámászott. Mivel ő milliomos és nagy a befolyása, azt hiszi, hogy bármit megtehet, bárkit megkaphat. Tati is említette a videójában, hogy a születésnapját is elrontotta azzal, hogy nyilvánosan flörtölt a pincérrel, és arra hivatkozva, hogy ő egy celeb, megteheti, hogy bárkit megkaphasson. De ugyanez a viselkedése megnyilvánul a Dolan ikrekkel készített videókban is Grayson Dolannel is. Vagy a celebek videói, élő közvetítései alatt is olyan kommenteket írt, amik kellemetlen helyzetbe hozták őket. (pl. Justin Bieber, Shawn Mendes)

Még annyi, hogy sok A listás celeb, akik korábban támogatták Jamest, szintén elfordultak tőle, pl. Kylie Jenner, Kim Kardashian, Katy Perry, Miley Cyrus, Iggy Azalea, Shawn Mendes, Demi Lovato.

2019. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!