Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megengeditek a hozzátok...

Megengeditek a hozzátok érkező munkásoknak, hogy bejárjanak cipővel?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk szerelni kell valamit, és jön a szerelő, beengeditek a lakásba cipővel? Végjárhatja koszos cipővel a lakást vagy megkéritek, hog yvesse le vagy húzzon zacskót a lábára?
2019. márc. 14. 20:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a mosógép szerelés is elég nagy kosszal fog járni valószínűleg. Én is allergiás vagy a kutyaszőrre. Azért ne mond már, hogy azt a cipőjével olyan mértékben behozza? Ez mese. A gumi talpára hogy ragadna rá a szőr? Megértem ha zavar. Én inkább azt szoktam mondani, hogy kisgyerek van, vagy kisgyetek jön vendégségbe aki kúszik mászik a földön és mindent összenyal és ezért ha nem nagy gond vegye le a cipőjét. Így talán nem veszik zokon. De ha nem zavar, hogy többet nem jön ugyan az a szerelő akkor levezethezed vele magyarázkodás nélkül is. Félreértés ne essék, én is utálom, hogy bejönnek cipővel. Eleve pofátlanságnak érzem, hogy eszébe sem jut senkinek magától levenni. De hát ez van. Ha tudom, hogy szerelő jön nem takarítok előtte.
2019. márc. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!