Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megengeditek a hozzátok...

Megengeditek a hozzátok érkező munkásoknak, hogy bejárjanak cipővel?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk szerelni kell valamit, és jön a szerelő, beengeditek a lakásba cipővel? Végjárhatja koszos cipővel a lakást vagy megkéritek, hog yvesse le vagy húzzon zacskót a lábára?
2019. márc. 14. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Megengedem, nyilván nem ezzel akarom én se húzni az időt. Van aki amúgy megkérdezi, hogy bejöhet-e cipővel. A másik az, hogy a munkások nagy részénél a cipő az egy munkavédelmi eszköz is.
2019. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem vetetem le a cipőjüket, inkább kitakarítok utánuk.
2019. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Van amelyiknek muszáj mert különben nem jön többet. Pl. Mosógép szerelő. Aki évek óta bevált és jó szakember. De a fűtészserelőnek aki hivatalból járja végig a házat és kötelező beengednem, azzal levetetem mert minden szobaba bemegy és nincs kedvem felmosni utána az egész lakást.
2019. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
72%
Van amelyik automatikusan leveszi, de van aki simán betrappolna. Vettem direkt emiatt cipőre húzható "zacskót" (bocs, de nem jut eszembe a neve).
2019. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam levetetni, de ha szobába megy akkor a szőnyeget fel szoktam tekerni. Nyilván ezt padlószőnyeggel nem lehet megcsinálni:). Utána meg feltörlök. A levetetést kicsit furcsának találnám, de a zacskó jó ötlet!
2019. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A mosógépet kellene szerelni a bejárathoz képest a lakás túlsó oldalán, így az egész lakást végjárná. Az egész lépcsőház csupa kutyaszőr, én pedig allergiás vagyok rá...
2019. márc. 14. 21:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam levetetni.
2019. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor ezt előre mondd neki, és húzass zacsit a lábára.
2019. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, a szőnyeget feltekerjük és felmosunk, ha elmentek.
2019. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem felti a cipojet a kosztol,maradhat rajta...:D
2019. márc. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!