Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy engem...

Miért van az, hogy engem mindig megtalálnak, leszólítanak a kéregetők?

Figyelt kérdés

Például van a városban egy fószer tudjátok, olyan "nyomorékmotorral", aki állandóan "megtalál". De a legdurvább ma volt: éppen mennék be a pékségbe, már nyitottam az ajtót, amikor az méterekről rám kiabál, miközben felém "robog" hogy várjak, várjak. Persze nem vártam, és bementem. Aznap viszont már ez volt a második "találkozásunk". De a legfurább, hogy kora délután már egyszer akart kunyerálni tőlem. Szóval eddig csak néhanap "futottunk össze", ma meg kétszer is. Kellemetlen. És még ha egyenesen megmondaná, mit akar, de egy sor felesleges szöveget letol, hogy áldjon meg így meg úyg engem a jóisten és satöbbi. Én meg sem várom, mert lemenne a nap, mire a végére érne. Egyébként a városi sétáim során nem szokott nálam pénz lenni, szóval még ha lenne sem tudnék adni, bár nem is akarok.

De nem csak ő az egyetlen, engem minden kéregető leszólít, nem tudom, miért.

Talán olyannak tűnők, aki megszánja őket? Vagy palimadárnak?

Mást is egyfolytában zargatnak ezek?



2019. febr. 22. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Magas, nagydarab vagyok, lány, de azért elég erős kicsit ilyesztő tudok lenni szegecses nyakorvvel és karkötővel és térdpánttal acélbetétes bakancsban és engem is megtalálnak ezek... De csak engem, buszmegállóban pl oda jön hozzám kérni vannak ott tobben én nemet mondok és eomegy, nem megy tovabb ott keregetni
2019. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz rá, ne halld meg, menj el, ennyi.
2019. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!