Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek, lányok! Ti minek...

Hölgyek, lányok! Ti minek örülnétek jobban, ha a párotok egy Horvát vagy egy Görög nyaraládsal lepne meg?

Figyelt kérdés

2019. febr. 21. 02:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én ugyan férfi vagyok, voltam mind a kettőben. Horvátország a nagybetűs Európa kultúrált környezet, tiszta strandok európai mentalitás. Görögország viszont igazi balkán, laza szar.ok bele mentalitás, változó minőségű strandok, általános igénytelenség.
2019. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én annak örülnék a legjobban, ha nem lepne meg vele, hanem együtt választanánk és terveznénk meg a nyaralást. Ha ajándéknak szánja, akkor az úticélt lefoglalhatja, de a szervezésben benne szeretnék lenni, főleg, hogy én ezerszer rutinosabb utazó vagyok a páromnál és a szállással ill. útitervvel is jobban járunk, ha nem csak ő szervezi, hanem én is beleszállok :D

Amúgy mindkét úticél jó választás, de a hölgy preferenciáinak ismerete nélkül erre lehetetlen jó tanácsot adni. Ha már nyaralni vinnád, akkor csak tudod, hogy miket szeret..

2019. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Horvátországban az Isztrián voltam, nagyon szép.

Görögországban pedig Zakynthoson, illetve Korfun. Korfut imádtam,Zakynthos egy picit csalódást okozott. Nagy vágyam elmenni Rodoszra,illetve Krétára is, szóval én Görögországot választanám.

2019. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én mindkettőnek örülnék. Bár nekünk a kedvenc helyünk ahova évente minimum 1× megyünk az Dubaj😍
2019. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Horvát tenger sziklás és sünös.Görög úgy tom nem.De a táj gyönyörű horvátoknál is
2019. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Végül Görögország lett. Kefalonia. ^^
2019. febr. 21. 23:46
 17/18 anonim válasza:
Horvátország.Görögbe semmi pénzért nem mennék vissza az biztos..nem jó hely
2019. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Görög soha!
máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!