Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet lelki furdalást/lél...

Hogy lehet lelki furdalást/lélektani nyomást kelteni egy emberben?

Figyelt kérdés
Ha egy barátom pont az ellenkezőjét tette annak, amit ő elmondott, akkor azon kívűl hogy ezt elmondom neki, hogy ez így nem okés, van valamilyen cselekedett/tett esetleg, amivel rá tudnám világítani, hogy ez nekem nem tetszett és gondolkozzon el?

2019. jan. 27. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a leírást gondold végig még egyszer.
2019. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy elmondtad, nem érdemes mást tenni, mert a lelkiismeretfurdalás-keltést manipulációs célokra szokták használni.

Neked kell átgondolnod, hogy amit tett az belefér -e a barátságba, tartani szeretnéd -e vele a kapcsolatot.

Milyen módon derült ki, hogy ellenkezőjét tette annak mint amit mondott? (ha nem te győződtél meg róla, csak " valaki pletykált) akkor ezzel is jobb vigyázni...

2019. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan embereknel akiknek jo melyen El van asva a lelkiismeretuk, nem fogsz tudni lelkiismeretfurdalast okozni.


Ez csak azoknal mukodik, akiknek "van" lelkiismeretuk.

2019. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is elég, ha magadban eldöntöd, hogy van-e értelme így eröltetni továbbra is...én inkább passzív leszek egy ilyen után, nem veszek össze senkivel...eljön az az idő, amikor neki kellene a társaság, és akkor majd te is el tudod dönteni, hogy ott leszel-e vagy lerázod...
2019. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!