Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés nem a hazádban élni?

Milyen érzés nem a hazádban élni?

Figyelt kérdés
Dolgoztam Hollandiában egy kis ideig de tegnapelőtt hazajöttem. Vissza szeretnék menni, állandóan Hollandiára gondolok, amikor még el se hagytam a határt, már akkor tudtam, hogy vissza akarok menni. Magyarország nagyon le van maradva (Kelet mo.-n lakom), rájöttem, hogy nem akarok itt élni. Azoktól kérdezném akik kint élnek, milyen érzés nem a hazádban élni?
2018. nov. 30. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ott érzem magam otthon, ahol élek, ez eddig mindenhol így volt (most élek a 4. országban). Nem érzem úgy, hogy lennének bárhol is gyökereim vagy hogy tartoznék valahová, de nincs is meg bennem rá az igény. A honvágy fogalmát is elmondások alapján ismerem csak, bennem sosem jött elő.
2018. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég rossz volt amíg kint éltem Angliában.

Éreztem hogy nem tartozok az angolok közé.


Bár újra úgyérzem hogy ki kellene mennem valahova mert ez az ország eléggé élhetetlen.

Én is Kelet Magyarországi vagyok.

2018. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Most itt ülök a dugóban a double decker tetején a koszos büdös Londonban, épp letarhalt egy feka csaj, és arra gondolok, mennyire hiányzik a kis városom 😔

Legalább karácsonyra hazamentem volna, de már késő nem kapok szabadságot, októberben meg leszartam...

Hazamegyek az üres szoba fog várni, büdös indiai curryszagos Putriban, amiért majdnem 600£-ot fizetek, úgy hogy rajtam kívül 10-en laknak a házban.

Az emberek undorító bunkó barmok, egy utolsó bevándorló senki sopredek vagyok a szemükben, semmi más. Meg akkor is, ha azok is ugyanilyenek.

Persze pénzem van, de lelkileg tönkretesz ez az ország.

2018. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsót megértem, én is laktam külföldön, megváltás volt hazajönni.
2018. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bátran vállalom hogy egy jugó söpredék vagyok. Vállaltam Magyarországon és vállalom Angliában is. Nekem az apám magyar anyám magyar... és gebedjen meg akit zavar. Amúgy szeretek itt élni.
2018. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!