Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, ha kiderülne hogy az...

Nők, ha kiderülne hogy az exetek, akivel haraggal váltatok el, nagyon beteg és vérre lenne szüksége, mit tennétek? A ti vércsoportotok pont jó lenne neki.

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 19:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is adnék, pedig egy büdös tapló volt velem.

Bár én is A+-os vagyok, meg tudná oldani szerintem másképp is, de elméletben miért ne? Nem veszítenék semmit. Igaz, amikor átvert, akor se vesztettem semmit az illúzióimon kívül. Az akkori lelki "vérfrissítést" szinte költői módon követné egy fizikai is.

2018. nov. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezzel az a gond hogy nem mindenki adhat vért. Pl én asztmasan vmiert nem adhatok talán az egyik gyógyszerem miatt nem tudom és különböző feltételeknek kell megfelelni. Nem csak úgy oda megyek aztán lecsapolnak. Így még ha akarnék se tudnék adni neki vért. Pedig én is önzetlen vagyok még ha haraggal is váltunk el.
2018. nov. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ő is egy ember, neki is meg van az élethez való joga, mint bárki másnak.

Hogy valamikor hogyan bánt veled, veletek... az már a múlt, másrészt hiba nélküli ember nincs. Ő sem hibátlan, más sem, te sem!

De az ő élete is ugyanolyan emberi élet, mint egy általad ismeretlen, bajban levő emberé.

2020. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!